GOG.com
DharkanDharkan
Üye
Quendarth dedi:

GoG Galaxy epey gereksiz bir şey bana göre, ilk çıktığında yükledim ama neredeyse hiç kullanmadım. Bu olay ise epey faydalı, sadece PR çalışması deyip geçmek doğru olmaz.

Ama bende çalışmadı. Listedeki birçok oyun Steam hesabımda olmasına rağmen yok olarak görüyor. Bundle'lardan gelenleri mi saymıyor acaba?

GoG Galaxy gereksiz diyorsun da şu anda yapmaya çalıştıkları şey oyun sayısını artırıp GoG Galaxy'yi Steam'e rakip kılmak.

QuendarthQuendarth
Mod
Steam'e rakip olursa zararı değil faydası olur açıkçası. Başarısız olurlarsa da önemli değil çünkü dediğim gibi şu anki durumda Galaxy gibi bir sisteme ihtiyaç yok zaten. Ancak bozuk durumdaki bir Galaxy'yi zorunlu hale getirirlerse çuvallarlar ki öyle bir şey olacağını sanmıyorum pek.
QuendarthQuendarth
Mod
Bu arada oyunları görmemesi yoğunluktan dolayıymış, bazı kişilerde işlemin tamamlanması birkaç güne kadar sürebilirmiş. Bende 10 oyunu gördü ve ekledi şimdi.
Sovngarde
Üye
System Shock 2 48 saatliğine beleş.
darkredangeldarkredangel
Üye
Galaxy kullanmak istemeyip de SS2 isteyen varsa haber etsin.
Starlet
Üye
Elimde kullanılmamış bir Icewind Dale Complete kodu var Icewind Dale Enhanced Edition hediyesi olan. Bu oyuna sahip olmayan ve oyunla ilgilenen birine bu kodu verebilirim. Karşılığında, her zaman olduğu gibi hiçbir şey istemiyorum. Oyun zaten bende var.

Beğenenler: Feyling

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Alırım her zamanki gibi.
Starlet
Üye

Alırım her zamanki gibi.

Tamamdır her zamanki gibi :)

Kodu mesajla gönderiyorum. İyi oyunlar
FeylingFeyling
Üye
FeylingFeyling
Üye
Gog Connect'e yeni oyunlar eklemişler, siz de sayfasını bir kontrol edin bence. Steam'deki Hotline Miami ile Two Worlds'üm artik Gog'da. Noice.

Beğenenler: Quendarth

discussioncontroller