Black Mesa: Source
desert78
Üye
Arkadaşlar Source grafikleriyle Half Life 1 hazırlanıyordu tekrar nedir durum?
Icarus
Üye
Ben o coktan yapildi diye biliyorum sanki. Cunku o olayi bende bekliyordum bayagidir. HL1'i yeniden oynamak icin guzel bir mazeret olacak.
Barnz
Üye
Herhalde Black Mesa (Source) eklentisinden bahsediyor ki en saçma bulduğum yapımlar arasında yer almaktadır. Tasarımcıların yetenekli olmalarına karşın bu tür büyük bir çalışma altında ezilmesi ve bilinçsizliği (daha doğrusu konu ile ilgili bilgisizliği) beni oldukça üzüyor. Gerçi diğer büyük eklentiler ile karşılaştırınca halen ayakta olması ilginç.
ExtremE
Üye
Evet bencede gereksiz bir şey. Hiç yapacak işleri yokmuş gibi. Ama sourcele yapılmış HL1 e de hayır demem. Oynarım :) Düşününce saçma eklentirler senaryonun içine edebilir. Tekrar düşününce cık bence...
Misafir
aslında bende bu modu sabırsızlık ile bekliyordum ama şimdi konu ile ilgili bilgisizce yapıldığını öğrenince...
yapmasınlar o zaman!
desert78
Üye
Yapıldı mı yapılıyor mu?
BlackF!Re
Üye
walla yapılıyor ama ne zaman cıkacagı belli deği yıllardan beri çıkacak bu artık torunlarımız oynar :D
Misafir
Theme müzikleri güzel, screenshotlar güzel, preview videosu bile güzel. Hatta bizi bilmem nerde oylayın bile diyorlar. Kardeşim oynayalım da oylayalım, değil mi?

flavius julius
Üye
Bu ek olarak mı çıkıcak yoksa ayrı oyun olarak mı?
Barnz
Üye
Resmi bir şey değil, sadece oyunun sevenleri tarafından yapılan bir eklenti. Çalıştırılması için sadece Half-Life 2'yi gerektiriyor. Ayrıca müziklerin Half-Life'a uygun olmadığını düşünüyorum.
Misafir
Müzikler gerçekten muğlak bir konu. Valve 'ın başarısı yakalanır mı bilmiyorum, fakat yavaş olan müzikler konusunda adamlar tebrik edilmeli. Half-Life 'da geçen olayların üzücü yönü de var, malumunuz. 
discussioncontroller