Black Mesa: Source
SilphatosSilphatos
Üye
pirana yine gereksiz bi wot döşemişin abi, indir oyna ya uhae
FeylingFeyling
Üye
Helikopterle kapıştığım yere geldim. Ve tekrar ediyorum komandolar terbiyesizlik derecesinde otomatik nişan alıyorlar. Köprüde 4-5 kere gaipten ölünce iyice zıvanadan çıktım. Meğer komandante tee 200 m öteden vuruyormuş, neredeyse görüşüm dışı...
vampirkedi
Üye
Oyunu nasıl uninstall ediyoruz? Steam oyun listesindeki kısmında uninstall seçeneği çıkmıyor da.

not: torrent indirdiğim setup'lı dosyayı kullanarak yüklemiştim.
SilphatosSilphatos
Üye
steam klasöründe sourcemodsun içinde klasörünü sil black mesanın
RaideN
Üye
Helikopterli bölge diyince anılarım depreşti. Küçükken HL1 oynarken orada kalmıştık, nedense helikopter geldikten 5-6 saniye sonra ekran kararıyordu ve kalıyordu öyle. Oyun devam ediyordu ama ekran simsiyah oluyordu. Orada bırakmak zorunda kalmıştık oyunu :D
Mister NO
Üye

Helikopterle kapıştığım yere geldim. Ve tekrar ediyorum komandolar terbiyesizlik derecesinde otomatik nişan alıyorlar. Köprüde 4-5 kere gaipten ölünce iyice zıvanadan çıktım. Meğer komandante tee 200 m öteden vuruyormuş, neredeyse görüşüm dışı...

eğer tahmin ettiğim yer ise(henüz bm oynamadım) seni o kadar uzak mesafen vuranlar taret olabilir.2-3 tane taret olacaktı helikopterle ilk kağıştığımız yerde.
FeylingFeyling
Üye
Bitirdim ama ömrümde hiç bir oyuna da bu kadar küfretmemiştim. Bu oyunu play test edenler galiba HL gurusuydu ve zorluğundan hiç etkilenmediler :S HL'ın hatırı olmasa amaaan oynamayın diyeceğim neredeyse.

Yalnız müzikleri çok güzel, credit'te çalan da (Evrenle alakası yok ama güzel)

eğer tahmin ettiğim yer ise(henüz bm oynamadım) seni o kadar uzak mesafen vuranlar taret olabilir.2-3 tane taret olacaktı helikopterle ilk kağıştığımız yerde.

Yok ya bildiğin komandoydu. Ölüyorum ölüyorum, efektler de kısık ne bir mermi çizgisi görüyorum ne de vurulduğum yönü tayin edebiliyorum. Sonra köprünün ortasında hareket eden beyaz şerefsizi gördüm. Mıhladım. Helikpterde ise galiba bir 10 kere ölmüşümdür. Roketle yaktığımız yaratıkta da keza. Oyunun dinamiklerini hep değiştirmişler. Güle oynaya head crap levyelerdim ben eskiden. Şimdiyse üzerlerine makineliyle kusuyorum (Böyle geçirebildim sinirimi)
TheodrienTheodrien
Mod
Komandolarda sorun yaşamadım da headcrabların daha atik oldukları kesin. Levyeyle yanlarına yaklaşamadan çekirge gibi atlıyorlar ordan oraya.
SnorlaxSnorlax
Üye
Headcrab'leri tam kafama gelmeden önce havada levyeyle indiriyorum ben, yerde yakalayamıyorum yoksa.
4munet4munet
Üye
Easy'de oynuyorum hala zor geliyor. Askerler turret gibi anasını satıyım.
discussioncontroller