Black Mesa: Source
aztek
Üye

Helikopterle kapıştığım yere geldim. Ve tekrar ediyorum komandolar terbiyesizlik derecesinde otomatik nişan alıyorlar. Köprüde 4-5 kere gaipten ölünce iyice zıvanadan çıktım. Meğer komandante tee 200 m öteden vuruyormuş, neredeyse görüşüm dışı...

eğer tahmin ettiğim yer ise(henüz bm oynamadım) seni o kadar uzak mesafen vuranlar taret olabilir.2-3 tane taret olacaktı helikopterle ilk kağıştığımız yerde.

Yahu kırk yere yazdım askerler oto aim kullanıyor yoksa herşey kusursuz diye. Oynanışta taktik yapma şansı bırakmıyor herifler. Kimin canı önce biterse o ölüyor :rifle:
e.S
Üye
Köşelerden bomba sektirin, kaçmıyolar
GrieverGriever
Üye
Ben Hard'da oynadım, sadece bazı yerlerde epey zorlandım ama o çatışmalar sonrasında sağlık 65/ Zırh 35 civarını tutturmayı başardım. Gerçi çok daha kolay geçerdim ama statları en yüksekte tutma takıntım yüzünden epey bir uğraştım :) El bombaların hasar menzili epey düşük aslında. 3 adım öteme düşen bomba hiç etkilemiyor. Askerler iyi taktik yapıyor, iyi sıkıştırıyorlar. Gerçi Orijinal HL'de de öyleydi. Eski FPS'ler ne kadar zorlayacıymış tekrar hatırladım. Keşke bu zorlukta daha çok FPS çıksa.
FeylingFeyling
Üye

Helikopterle kapıştığım yere geldim. Ve tekrar ediyorum komandolar terbiyesizlik derecesinde otomatik nişan alıyorlar. Köprüde 4-5 kere gaipten ölünce iyice zıvanadan çıktım. Meğer komandante tee 200 m öteden vuruyormuş, neredeyse görüşüm dışı...

eğer tahmin ettiğim yer ise(henüz bm oynamadım) seni o kadar uzak mesafen vuranlar taret olabilir.2-3 tane taret olacaktı helikopterle ilk kağıştığımız yerde.

Yahu kırk yere yazdım askerler oto aim kullanıyor yoksa herşey kusursuz diye. Oynanışta taktik yapma şansı bırakmıyor herifler. Kimin canı önce biterse o ölüyor :rifle:

Yazdın biliyorum niye coştun ki :D

Seken bombadan kaçıyor bu arada askerler. Genelde de benim olduğum yöne doğru, köşeden çıktıkları gibi headshot atarak kaçıyorlar. Hiç zorlanmayan arkadaşları takdir ediyorum.

Xen bölümü ne zaman geliyor?
hayalgezerhayalgezer
Üye
Askerler bazen yanlarındaki çatışmadan habersiz oluyor. Bazen de basit askeri hamlelerle yenmeye çalışıyorlar. Normal zorlukta oynuyorum. Auto aim, eğer benim anladığım hileyse, kullanana rastlamadım. Şu anda raylarda gidiyorum. Vortigaunt basıyor sağı solu.
FeylingFeyling
Üye
Xen bölümlerinin bu yıl çıkmayacağını okudum. Pfff...
aztek
Üye
Harika....

KulacKulac
Üye
bu modun sevdiğim yanı aynı hl1deki gibi adamların,yaratıkların,zombilerin parçalanabilmesi :D
Superior55
Üye
herşey mükemmel,yani grafikler efekt sesler müzikler vs bayıldım hayran oldum.Ama tek sorun var ki o da askerlerin o kadar pusarak gidiyo olmama rağmen dank diye beni vurabiliyo olmaları.Hardda oynadığımdan sorun oluyo yani bu.Ben sakin sakin geleyim adamlar takır tukur vursunlar
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Adı üstünde: ''Hard''.
discussioncontroller