Black Mesa: Source
tolga_pctolga_pc
Üye

Unfortunately, as some of you may have already predicted, we are going to need to push back our planned release of Xen to later this year, in December. We know that this is not what anyone would want to hear, but after taking a long and hard look at what we want to achieve, we have decided that this is for the best. We do not want to compromise on Xen’s quality in any way. That said, we consider December to be a do-or-die deadline.


http://steamcommunity.com/games/362890/announcements/

Görücez.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Şimdi adamlara saygı duyuyorum. Adamlar hiç olmayan bir şeye kendi güçleriyle giriştiler ve çok da iyi bir iş becerdiler zamanında. Fakat Black Mesa'yı paralı yapmalarının baş sebebi Xen bölümlerini para desteğiyle birlikte en kısa sürede çıkartmak değil miydi? Bu proje de kaç senedir devam ediyor ben artık çok da ilgilenmediğim için sayısını unuttum.

Kısacası bekleyenleri biraz hüsrana uğramış gibi duruyor yapımcı Xen bölümleri konusunda. Şahsen aralık ayında da yetiştireceklerini düşünmüyorum. Yetiştirirlerse ne alâ ama ilgiyle takip edenler varsa bence çok da ümitlenmesin ki en azından hayâl kırıklıkları az olur.
OneInchManOneInchMan
Üye
xen bolumleri yeniden mi tasarlanacak ki? Zaten orjinal oyunda black mesa sonrasi yalpaliyordu, ne yapiyorlar da bu kadar zaman aliyor?
tolga_pctolga_pc
Üye
İyi de adamlar bölümlerin her köşesini birebir yeniden yapıyor ve Xen hiç de hatırladığın kadar kısa bir bölüm değil. Yukarıda verdiğim linkte bulunan son Xen sslerine göre konuşursam resimler muhteşem görünüyor. Aralık için ölüm kalım tarihi, ya aralıkta yayınlayacaz ya da hiç falan demişler son cümlede ama bilemiyorum ne derece güvenilir.

Beğenenler: OneInchMan

tolga_pctolga_pc
Üye
Xen yayınlanmış.

Ama oyuna baştan başlayıp bitirilecek şekilde değil anladığım kadarıyla. Yani evet Xen'i oynayabiliyorsunuz ama ayrı bir menüden giriyorsunuz oyun içerisinden. ''Yayınladık!'' dediğimizde oyun komple muhteşem olsun istiyoruz o yüzden girip test edin diyorlar oyunculara. Bir patch daha atıp chapter şeklinde ekleyeceklermiş
discussioncontroller