GW Factions hakkında yardım
DarkMessenger
Üye
Ben Guild Wars Factions oyunu ile Guild Wars'a başlamak istiyorum. Ancak Guild Wars ın sitesindeki client sadece Guild Wars içeriyor. Ayrıca derginin ocak ayında Cd-Key ile birlikte verdiği trilogy de de kuramadım Factions'ı. Ya da bulamadım. Çoğu sitelerde resmi sitesindeki client var. Bazı sitelerde buldum ancak 1.8gb gibi rakamlar. İndirdikten sonra yanlış çıkmasın. Oyuna yeni başlıyacağımdan dolayı hiçbirşey bilmiyorum. Saçma soru olmuş olabilir cahilliğime verin. YARDIM LÜTFEEN !..
SpiN13
Üye
Herhangi bir D&R'dan Guild Wars:Factions satın alabilirsin
DarkMessenger
Üye
Ben internetten Cd-Key satın almak istiyorum. Sorunum oyunu download edememek.
DarkMessenger
Üye
Bulunduğum yerde orijinal oyun alabileceğim hiçbir mağaza yok. Yardım edecek yok mu, çok kötü durumdayım oyunu oynayamıyorum. :( Oyungezer DVD sindeki üçleme nasıl kuruluyor onu söleseniz de olur. Yardım lütfeeen ! :(
SpiN13
Üye
Guild Wars'ın resmi sitesinden client indir. plaync.com'dan GW:Factions hesabı satın al, client indikten sonra ana menüden cd-keyini yani Guild Wars factions ürününü ekle, artık hesabında GW:Factions olacak, kutulu almayıp netten indirdiğin içinde her yerde download olacak 1 kereye mahsus.
DarkMessenger
Üye
Çok saolasın ancak senden önce daha üye bile olmadığım NCSoft un sitesinin müşteri hizmetlerine danıştım, soruyu sorduktan 15 dk sonra cevap geldi. 3 sene Silkroad Online ın üzerine böyle bir hizmet görünce ağlıyacağım geldi. Oyuna başladığıma hiç pişman olmayacağım gibime geliyor :)
SpiN13
Üye
Silkroad'tan sonra GW oynarsan eşekten inip ferrariye binmiş gibi olursun kabaca :D
DarkMessenger
Üye
Ehehehe :D
Captain Black
Üye
Pvp bölümü daha zevkli, nightfall oynuyorum ben xd, pve'sini anlayamadm xd
draft
Üye
abi guild wars en kral(aylık para verilmeyen) oyundur. Hakkını vermek lazım. Ayrıca factionsla başlama işi gayet iyi bir fikir tabi bi online oyun geçmişin varsa. En rahat level atlayabileceğin oyundur. Tabii Guild wars a hakkını vermek lazim diyosan prophecies ile başlaman lazım oyunu en iyi öğrenebilmek için. Diyelim ki yok bunlar yerine Nightfalla başlıyacağım diyosan biraz risk alirsin. Çünkü her oyunda skiller farklı. Nightfall yeni charlara agirlik veren bir oyun. Seçim senin. Oyun içi yardıma ihtiyaç duyarsan beni arkadaş listene ekle
draft
Üye
oyun içi ismim Mankurt Tr
discussioncontroller