Star Wars: The Old Republic İlk Bakışı
a_smurfa_smurf
Üye
Sonunda bitti. Hayatımda en hızlı yazdığım yazı bu oldu herhalde. Faruk'la oturup bi girdik oyuna, zor çıktık valla. Serpil görmesin ama oyar beni, niye yazılarını geç veriyosun da bunu beş dakikada yazıyosun diye =)

Neyse, oyunun çok özel ilk bakışı burada:

http://www.oyungezer.com.tr/content/view/536/75/
Big Boss
Üye
Kotor 3,4,5,6,7,8,9 iyiymiş ya :D

Büyünce sith olacağım. :P
Misafir
İlk bakış güzel olmuş Berkant, ikinizin de ellerine sağlık. =)

Heyecanlandım, gelsin şu oyun bir an önce. =)
Xadeas
Üye
Tanrım sana geliyorum..
Ningushi
Üye
Ne zaman geliyor veya ne kadar tamamlanmış veya betaya açılacak mı sitesinde bir bilgi yok ama hayallerim gerçek olacak sanırım.
a_smurfa_smurf
Üye
Daha oyun yeni duyuruldu, o yüzden hiç bir şey belli değil. Yayınlanan tüm görüntüler artwork bu arada, oyun içinden değiller yani hiç biri.
hayalgezerhayalgezer
Üye
Ne derlerse desinler ne yazık ki Kotor'un Dvo olmasının hayal kırıklığını üzerimden atamıyorum(ironi).
a_smurfa_smurf
Üye
Daha hiç bir şey belli değil. Adamlar muhtemelen KotOR3'ün senaryosuyla yazdılar oyunu. Bana öyle geliyor.

Herkes bir gün DVO'cu olacak =)
hayalgezerhayalgezer
Üye
Aylık para olayı bana biraz ters gelse de ADSL gibi alışılır ona.Beni düşüdüren oyunun sunuculara bağlı,karakterlerin anlamsız ya da can sıkıcı kısıtlamaları(denge),insanların "loot" manyağı olması(darth sion'u keseriz artık defalarca) vb. dvo  eksileri...

Kısacası bu oyunun kalitesinin eksilmesi ve aynı tadı verememesinden korkuyorum. Kendi çöplüğünde olmanın üstünlüğü de gidecek tabii :D

Neyse,umarım güzel olur;şimdiden sürüyle insan umutlanmış.
TheodrienTheodrien
Mod
LF2M for Malachor :P

Kaelin
Üye
Republic vs Empire olayı çok kafamı karıştırdı. Republic ile Empire arasında herhangi bir savaş olmadı ki. Hatta Republic ve Empire aynı zaman birimde hiç bulunmadılar ki! Hangi empire bu, hangi republic?

Edit: Hmpf Sith İmparatorluğuymuş be. Güzel o zaman. Yalnız biri bana söyleyebilir mi oyunun geçtiği tarih sayısal olarak kaç yılı oluyor? KOTOR hangi yılda geçiyodu hatırlamıyorum.
discussioncontroller