Star Wars: The Old Republic İlk Bakışı
Mr.Bullat
Üye
peki oyunun pS3'e çıkma ihtimali varmı????
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
hayır.
Mr.Bullat
Üye
biliodummmmm ;(;(;(;(;(;(;(
ama çıksada çok mantıksız olurdu!
Kaelin
Üye
PS3'te MMO onanabiliyor mu ki çıksın?

Ayrıca tamam Lucas biraz hayvanca davranmış olabilir ama ölür belki falan bunlar hoş şeyler değil. Adamın kendi fikri mülküdür, ister içine eder, ister geliştirir. Hiç de birşey diyemeyiz.
Wurde
Üye
Ya iyi, tamam ,hoşta kahraman olmakla ilgili oyun. WoW gibi birşey olucak sonucta oyunda bir süre sonra 300-500 kahraman dolaşacak. Bir evrende herkes kahraman olamaz. Tabi gerçek hayat farklı :P
Golden Eagle
Üye
Oyuncular kahraman sınıfında değiller. Evrendeki herhangi bir canlı gibi oyunda kahraman olacak tipler hayvani sağlık puanına sahip bilgisayar kontorlünde olan kişilerdir.
Kaelin
Üye
Bir kere Star Wars evreninde herkes kahramandır. HERKES!
Wurde
Üye


Oyuncular kahraman sınıfında değiller. Evrendeki herhangi bir canlı gibi oyunda kahraman olacak tipler hayvani sağlık puanına sahip bilgisayar kontorlünde olan kişilerdir.Dostum dalga geçtim ya gerçek hayat. Demek istediğim mesela WoW da questler mükemmel eğlencelidir ama sorun şu ki baştan oynadığında bayar. Yani rol yapma oyunlarında falan kahramanlık en fazla bu kadardır bence.

Kaelin dedi:


Bir kere Star Wars evreninde herkes kahramandır. HERKES!Force!!! :D
Golden Eagle
Üye
Kaelin dedi:


Bir kere Star Wars evreninde herkes kahramandır. HERKES!Kahramanları General Grevious karşısında görelim :D
Mr.Bullat
Üye
Bence millet Grevious'u çok abartıyo adamın(adamlık hali kaldıysa tabi!) force yeteneği bile yok bence deneyimli usta bir jedi'ın halledemeyeceği biri değil.
discussioncontroller