Star Wars: The Old Republic İlk Bakışı
Wurde
Üye
Evet bende bunu anlamış değilim keşke Greviousu bu konuda daha çok açıklamış olsalardı. Niye bu kadar abartıldığından bile hala emin değilim.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
General Grevious, Jedi dövüş teknikleri konusunda uzmandı ve Count Dooku'nun bizzat kendisinden eğitim almıştı... Ayrıca 2. filmde gördüğünüz lightsaberlar Grevious'un kendi öldürdüğü jedilara aittir...
Kaelin
Üye
http://starwars.wikia.com/wiki/Grevious

Alın size özgeçmişi. Anlarsınız.
Blight
Üye
Star Wars: Clone Wars(Volume olan) izleyin, görürsünüz de.
brandon_87
Üye
3. kitapta (sithin intikamı) nekadar hızlı saldırı yapabileceği betimleniyor zaten.İş filmlerle bitmiyor =)
Wurde
Üye

General Grevious, Jedi dövüş teknikleri konusunda uzmandı ve Count Dooku'nun bizzat kendisinden eğitim almıştı... Ayrıca 2. filmde gördüğünüz lightsaberlar Grevious'un kendi öldürdüğü jedilara aittir...

Kaelin dedi:

http://starwars.wikia.com/wiki/Grevious

Alın size özgeçmişi. Anlarsınız.

Teşekkür ederim ikinizede ama zaten bunlar bilinen basit şeyler. Benim asıl merak ettiğim şeyi anlamadınız. Grievous saw it as a personal failure that the transfusion did not also give him a degree of sensitivity to the Force.(İşte asıl bu mesele.) Zaten bana göre SW 1999da The Phantom Menace ile birlikte öldü.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
"the transfusion did not also give him a degree of sensitivity to the Force."... Yani dönüşümü ona Force ile ilgili bir hassasiyet vermemiş ve Grevious bunu başarısızlık olarak görüyor...
Wurde
Üye

"the transfusion did not also give him a degree of sensitivity to the Force."... Yani dönüşümü ona Force ile ilgili bir hassasiyet vermemiş ve Grevious bunu başarısızlık olarak görüyor...

Sana da teşekkür ederim dostum. :) Fakat...(aman neyse :D)
Kaelin
Üye
Ben sorunu hala anlayabilmiş değilim. Ne yani, bir karakterin force sensitive olmaması onu güçsüz yapmak zorunda mı?
Wurde
Üye
Hayır... ama 1999dan sonra evet bana bir karakter söylermisin ilgini çeken jedi yada sith olmayan. Bir zamanlar insanlar jedi hayranı değildi Han Solo Chewbacca hayranıydı. Üstelik bunlarda forceun bir parçasıydı ve force kayaları uzay gemilerini parçalamaya yarayan bir beyin gücü değildi. Evet güzel karakterler yok değil Mace Windu gibi(Harlemden çıkma Jedi XD) ama...Mesela anakin tam bir hayal kırıklığıydı Darth vader hayranları için. O saçma çizgi filmde bile klonların azına sıçmışlar.
discussioncontroller