Star Wars: The Old Republic İlk Bakışı
Misafir
HK-47 ve Bobba Fett hala çok popüler karakterler ve Jedi değiller.

Sanırım insanlar 10 yıl önce "Swashbuckler" ve onun yancısı karakterlere doydular.
Golden Eagle
Üye
Wurde dedi:

Teşekkür ederim ikinizede ama zaten bunlar bilinen basit şeyler. Benim asıl merak ettiğim şeyi anlamadınız. Grievous saw it as a personal failure that the transfusion did not also give him a degree of sensitivity to the Force.(İşte asıl bu mesele.) Zaten bana göre SW 1999da The Phantom Menace ile birlikte öldü.

Konu General Grevious değil ama yinede yazayım. Kısa General Grevious'un force kullanabilme yeteneği olsa işin suyu çıkardı.
Misafir
Halk arasında "Eeeh, b.ku çıktı iyice, Star Wars mu izliyoruz, Underworld mü izliyoruz" denirdi o kesin.

Öyle transfüzyon ile, damardan enjekte etmekle force olmaz.

power equals power, yoksa yoktur varsa vardır. -fin-
Wurde
Üye
Force ile ilgili engin bilgi için teşekkürler.
Misafir
Her zaman, canım.
Aslında olmayan hikaye ve oyun öğeleri konusunda engin bilgi çok önemlidir, paylaştıkça çoğalır. :)
İstersen biraz da sen anlat?
Kaelin
Üye
Misafir
Harika Kaelin! :D Bunu daha önce okumamıştım!
Güzel özet için teşekkür ederim, umarım Wurde alınmamıştır. Biraz mizah konusunda alıngan bir arkadaşa benziyor.
Wurde
Üye
Dostum alıncak birşey yok. Sana karşıda birşeyim yok. Tek üzüntüm derdimi anlatamamam yani sorun sen değilsin benim:)
Söyle anlatayım ozaman force'u değişim sonucunda hissedemeyen biri nasıl olurda herzaman jediların önüne geçebiliyor.(Dövüş yeteneğinden bahsetmiyorum.) Marjinal olabilmek yaratılmış bir karakter olduğunu söylüyorum ve bundan yıllar öncesine bakarsam star wars kesinlikle para için öldürülmüş bir evren olarak görüyorum. Yani bıktım generalden bu kadar abartılan bir mahluk. Nasıl bunu daha önceki karakterlerden iyi bulursunuz???(işte asıl sitemim)
Kaelin
Üye
Qymaen jai Sheelal bir çölsavaşçısı olarak çok başarılı bir portre idi. Hayatının bütünü de birkaç pürüz dışında zevkli. Böyle karakterler mantık ile algılanan güçlerle meşhur olmazlar. Grievous'un aslında ne kadar güçlü olduğu, force sensitive olmadığı ya da dandik bir blaster ile öldürülmüş olması birşeyi değiştirmiyor. Eğer o karakter medyanın genel gidişatı içerisinde güçlü imajını çizebilirse, güçlüdür.
Han Solo'yu ele alalım. Mantıklı düşünürsek adam İmparatorluk Kruvazörü gördüğü anda malını bırakıp kaçan beceriksizin teki. Eee?

Edit: gerçi adam çölde değildi, benim niye zihnimde hep çöl savaşçısı olarak kalmış ki?
Misafir
Valla hiç anlamadım hangi noktaları savunuyorsunuz. :D
discussioncontroller