Star Wars: The Old Republic İlk Bakışı
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Wurde dedi:

Dostum alıncak birşey yok. Sana karşıda birşeyim yok. Tek üzüntüm derdimi anlatamamam yani sorun sen değilsin benim:)
Söyle anlatayım ozaman force'u değişim sonucunda hissedemeyen biri nasıl olurda herzaman jediların önüne geçebiliyor.(Dövüş yeteneğinden bahsetmiyorum.) Marjinal olabilmek yaratılmış bir karakter olduğunu söylüyorum ve bundan yıllar öncesine bakarsam star wars kesinlikle para için öldürülmüş bir evren olarak görüyorum. Yani bıktım generalden bu kadar abartılan bir mahluk. Nasıl bunu daha önceki karakterlerden iyi bulursunuz???(işte asıl sitemim)

Jedilar tanrısal varlıklar değiller. Evet Force'u etkili biçimde kullanabiliyorlar ancak Force'u kullanıyor olmaları onları aslında saldırılara çok daha açık hale getiriyor. Normal bie savaşçı öfkesine hakim olmak zorunda değilken Jedi Force'un karanlık yanı tarafından ele geçirilmemek için kendini sürekli kontrol altında tutmak zorunda. Ayrıca KotOR'da HK-47 ile konuşyuysan(2 mi 1 mi hatırlamıyorum) sana bir jedi'ı öldürmenin ne kadar kolay olduğunu anlatmıştır. Bir Jedi kendinden ve inandığı düşüncelerden şüphe ettiği anda rakibi karşısında zayıf düşer ve insanlar jediları öldürebilmek için bunun üzerine giderler...
Mr.Bullat
Üye

Jedilar tanrısal varlıklar değiller. Evet Force'u etkili biçimde kullanabiliyorlar ancak Force'u kullanıyor olmaları onları aslında saldırılara çok daha açık hale getiriyor. Normal bie savaşçı öfkesine hakim olmak zorunda değilken Jedi Force'un karanlık yanı tarafından ele geçirilmemek için kendini sürekli kontrol altında tutmak zorunda. Ayrıca KotOR'da HK-47 ile konuşyuysan(2 mi 1 mi hatırlamıyorum) sana bir jedi'ı öldürmenin ne kadar kolay olduğunu anlatmıştır. Bir Jedi kendinden ve inandığı düşüncelerden şüphe ettiği anda rakibi karşısında zayıf düşer ve insanlar jediları öldürebilmek için bunun üzerine giderler...

Gerçekten iyi bir açıklama olmuş sen bu işi anlamışsın usta :D :jedi:
Wurde
Üye

Kotor 1 de aynı şeyi bastila tekrar edip duruyor. HK-47 kotor 2 de böyle şeyler söylüyordu.Ne güzel anlatmıssın işte. Jedilar savaşçı değiller zaten. Bir filozof... Adalet savunucusu...Kendilerini gücü anlamaya adamış...Bir teneke nasıl olurda bunlrın önünde olur.(son kez söylüyorum karşı karşıyayken kim kimi öldürür konusu değil.)aman neyse..

Kaelin dedi:

Han Solo'yu ele alalım. Mantıklı düşünürsek adam İmparatorluk Kruvazörü gördüğü anda malını bırakıp kaçan beceriksizin teki. Eee?

Han solo da gücün bir parçası. Üstelik benim favori karakterlerimden biri. Bir jedi yada sith değil.
Kaelin
Üye
Han Solo gücün parçası da, Grivious değil mi?
Ah bir yazdıklarımı doğru düzgün okusanız... Ama çok şey istemek olurdu bu.
Golden Eagle
Üye
Parmaklarım kırılaydıda Grevious yazmasaydım :'(
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
YAzdığın iyi oldu ya sağlam bilgi paylaştık
Misafir
@Kaelin
İnce vurmuşsun :)
@KurtulanSama
Hep seni demlik sanıyorum
@Golden Eagle
Griveous duş başlığından esinlenilmiş.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
hikayeci dedi:

@KurtulanSama
Hep seni demlik sanıyorum

Sifon
Üye
herhangi bir force kullanıcısını öldürmek istiyorsan sırtına alırsın 2 tane ysalamiri olur biter.
Misafir
Yada force push atarsın :)
discussioncontroller