Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım
stabilostabilo
Üye
Magnum Mini yahu, çok iyi fikir bulmuş adamlar bence.
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
stabilo dedi:

Magnum Mini yahu, çok iyi fikir bulmuş adamlar bence.

Onun da bir oturuşta altısını birden bitiriyorum moralim bozuluyor :)
Misafir
creiGn dedi:

Cartedor her türlü akar.

Meyve ve Şeftali Şöleni favorim. ^^
Illdan
Üye
Golf Algida'dan daha kaliteli ve lezzetli bence. Her şeyden önce adamlar dondurmada taze süt kullanmaya başlayarak çok önemli bir adım attı.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Dolapta ekmek kadayıfı var. Yemekten sonra hüpletirim kaymaklı kaymaklı.
Misafir
Jöle/jel seven var mı? Hem çok güzel, hemde hazırlanışı çok kolay. :) Özellikle vişnelisini çok seviyorum.

@Illdan,

Golf'un dondurmalarına bakıyorum; Hobby, Metro, Coco Star vs... "Bu ne be!!!" diyorum. Adamlar zaten yaratıcı değil, bir şey uyduralım demişler, ürettikleri çikolataların adını vermişler. Ayrıca Algida ne yaparsa adamlar direk aynısını yapıyor.
Lacunar
Üye

Jöle/jel seven var mı? Hem çok güzel, hemde hazırlanışı çok kolay. :) Özellikle vişnelisini çok seviyorum.

Jöle güzel ama fazla yemek beni fena ediyor.
Illdan
Üye
Ülker'in genel üretim stratejisi son 1-2 yıla kadar buydu zaten, ancak her büyümekte olan gıda üreticisi gibi sonunda bu aşamayı geçtiler ve kendilerine has ürünler üretmeye başladılar sonunda. Taze süt kullanmaları da bu durumun bir örneği zaten. Kaldı ki isimlere takılmak çok mantıksız bence.
Elessar
Üye
İskenderun' a gelin, künefe yiyin.
Nexcore
Üye
Mus Çoklet, güzel oluyor sade dondurmayla. Ve sarıyer orduevi mus çoklet'i ile ünlüdür başka yerde kolay kolay bulamazsınız.
discussioncontroller