Okur incelemeleri konusunda öneriler
123458
mkgold
Üye
Bu başlık Okur İncelemeleri kategorisinden alınarak buraya eklenmiş ve "Okur incelemeleri konusunda öneriler" başlığı ile birleştirilmiştir. İki muhabbetin karışması biraz karamaşa yaratabilir ama aynı konunun iki ayrı yerde tartışılması pek anlamsız olacaktı. - OFCM

Okur İnceleme bölümü iyi güzel olmuşta illaki ordaki oyunları mı incelememiz gerekiyor.Mesala ben Mortal Kombat ve Tekken'in incelemesini yapmak istiyorum.Ama yok olmuyor.İncelemedeki yazıları renklendiremiyoruz.Resim ekleyemiyoruz.Oyun fragmanı eklemek felanda yok.Simge ve Yazı büyütme özellikleride yok.Yahu bu nasıl iştir.Bir an önce el atılması dileğiyle...
Dipnot:Vallaha forumda yapılan incelemeler daha renkli daha güzel oluyordu.  ;)

Sims 2 Ustası
Üye
katılıyorum. Mesela ben de LSW 1 ve 2'yi, hatta Tomb Raider: Legend'ı incelemek istiyorum. Eskiler ve sizler incelemediniz diye incleyemeyecek miyiz?
Kaelin
Üye
Ben de Fallout'ı incelemek istiyorum belki? Fallout 3 için uzun bir inceleme yapacağım, birkaç gün daha oynayayım da... Ama eskilere haksızlık yapılmış gibi şu durumda. Sonuçta yeni oyunlar kadar eski oyunları da öğrenip deneyenler var. Bir de oyunlar bölümünde tarihe göre diz falan gibi düzenleyici seçenekler olsa iyi olur.
Misafir
Ben de oyun dışında bir şeyler incelemek istiyorum aslında. Oyun incelemeleri konusunda pek başarılı olduğum söylenemez de :D . Mesela film incelemesi olur ne bileyim bir ürün incelemesi olabilir??

Olabilir mi ki  ;D ?
Misafir
TF2'm nerede benim :_( ühühü
bodo
Üye
Evet, istediğimiz oyunu inceleyebilmeliyiz. Ayrıca İncelemeler bölümünde Kültür-Sanat da yer alsa film, kitap, albüm tanıtımı da yapılsa güzel olur.
mkgold
Üye
bodo dedi:

Evet, istediğimiz oyunu inceleyebilmeliyiz. Ayrıca İncelemeler bölümünde Kültür-Sanat da yer alsa film, kitap, albüm tanıtımı da yapılsa güzel olur.

Evet 'bodo' sadece oyun olmamalı.Dediğin şeyler de olmalı.
Misafir
Bence biraz beklemek en iyisi. İnsanlar oyun incelemelerini yazmaya başladıktan sonra bu tür şeylerin eklenmesi daha sağlıklı olacaktır.
Pixelponny
Üye
Oyun incelemeleri güncel aslında keza OGZ'in incelediği oyunların bir listesi bu. Ancak Kasım OGZ'in oyunları yok henüz, çıkış tarihinden sonra eklenebilir :)
mkgold
Üye
İllaki yeni çıkan oyunlar mı olucak...Bence ekleme özelliği ve ilk başta saydığım bütün özellikler olmalı...
[WT]Elessar
Üye
"Agu." demeden "Bir Marlboro kap getir." denmemeli, di mi? :D
123458
discussioncontroller