Okur incelemeleri konusunda öneriler
Elven_Archer
Üye
He yani, insan onca klasiği görmeyince şoka giriyor açıkçası. "En iyi oyun", En kötü oyun" gibi kendi çapında çok iddialı bölümler var ve birçoğumuz o kadar klasik içinden yeni yetme bi oyun görmek istemeyiz sanırım bu kısımlarda.
Sims 2 Ustası
Üye
evet ama, kendimizi gösterecek malzeme yok...
mkgold
Üye
hayır var.Hemde en önemli malzeme,dil...Dilini kullanarak kendini ispatlayabilirsin.Bunun en büyük örneği Oyungezer Dergisi...  ;)
Ghost hunter
Üye
Şöyle bir opsiyon isteyeceğim, iyi güzel sitedeki incelemeleri okurlara yazdırıyorsunuz.Ancak, kaç kişinin hali hazırda yazmakta olduğunu bilebileceğimiz bir sayaç olsa iyi olur.Sayaçtan ziyade, mesela;"Ben diyorum ki; Medieval 2 ye inceleme yazacağım"Bakıyorum kaç kişi yazıyor.10 kişi bu işe soyunmuş, o zaman vazgeçip başka bir oyunla ilgili yazarım.Ha illa o oyuna yazacağım diyorsam da 11. kişi olarak yazarım.
Yani isteğim, "inceleme yaz" butonunun altına o oyun için şu anda kaç kişinin inceleme yazdığını bileyim.Bunu nasıl yapacağız?
İnceleme yazmaya kalkışan kişi, oraya bir buton ayarlanır.O butona basar, kenarda o kişinin inceleme hazırladığına dair küçük bir bilgi kutucuğu çıkar.
Peki diyeceksiniz ki; adam geldi yazıyorum dedi vazgeçti, vurdum duymazın tekiydi, adını da silmedi...
O durum için de şöyle bir çözüm yapılır.Kişi o butona bastıktan sonra mesela 5 gün süresince adı orada gözükür, sonra silinir.5 gün içinde bitirirse ne ala, bitiremezse 5 gün sonra gelip tekrardan butona tıklayıp, inceleme yazığını tekrardan belirtmiş olur...
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Bencede çok mantıklı,sacred 2 yi şimdiden kaptım ona göre heee,20 inceleme olsa bile ona 1 hafta ayırıp hayatımda ilk defa ve çok ayrıntılı ve inceleme yapmayı duşunyorum :)
peace
Üye

evet ama, kendimizi gösterecek malzeme yok...

Sanırım istediğin oyun şu an yok...
Berkant,OGZ'de incelenen oyunları girdikten sonra eski oyunlarıda gireceğini açıkladı zaten.
Marquez
Üye
Bully: Scholarship Edition ve Pure'un eklenmelerini bekliyorum =)
Sims 2 Ustası
Üye
demek istediğim kendimizi göstermemiz için fırsat ama göstertecek oyun yok. Olsa ben şöyle bir Sims 2, Sonic heroes, TR:L, LSW 1 ve 2, hatta Oblivion falan döktürürüm.
Misafir
Zamanla eklenir merak etme.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Bu liste nerede tam olarak :)
discussioncontroller