Bir sürü öneri
Çağlayan
Üye
Yorumlarımızı ve önerilerimizi sunalım. :)

Site kesinlikle daha ferah, daha düzenli, çok daha karizmatik. Ancak bir başlığı açtığımızda ilk sayfada görülen toplam mesaj sayısı 10 olmamalı. 20 ya da 25 çok daha iyi olurdu sanki. Ayrıca uzun mesajları okumaktan çekinmeme sebep olan o sağdan soldan sıkıştırılmışlık hissi yine var. Şöyle sola ve sağa yapışsa yazı yazılacak bölüm, ortada dar bir kalıbın içinde yazmasak? ._.

|....|
|....|
|....|
|....|

yerine

|.........|
|.........|

olsa forum?

Neyse benimkisi nacizane bir öneri elbet. Yeni forumumuz kutlu olsun :woot:

edit: Hani yeni smililer gelecekti, biz de smiliart yapabilecektik?
FireMcFireMc
Üye
Rütbe sistemi dönsün. Ayrıca, bu siteye alpha diyenin kafasını kırarım, artık alpha olmayalım yahu. =D
Ghost hunter
Üye
OMG OGZ!
Site harika olmuş, açıkçası eski skinden sonra çok da janjanlı duruyor.

1-Ben Çağlayana katılmıyorum, sayfada 20-25 mesaj çok, 10 az evet, makul olarak 15'i tavsiye ediyorum.

2-Ve foruma girdiğimizde şu soldaki menü kaybolsa daha iyi olacak heralde, gereksiz yere duruyor ve sayfayı daraltıyor...

3-Renkler daha canlı olmuş, özellikle turuncu ton çok güzel...

4-Giriş/Kayıt bölümüne böyle kaymalı bir atraksiyon yapmışsınız hoş, ama gereksiz, fazladan bir tık yapmaktan başka bir olayı yok bence...

5-Yukarıdaki sekmelerin altında gezen turuncuda hoş olmuş...

6-Bir de şöyle bir opsiyon isteyeceğim, iyi güzel sitedeki incelemeleri okurlara yazdırıyorsunuz.Ancak, kaç kişinin hali hazırda yazmakta olduğunu bilebileceğimiz bir sayaç olsa iyi olur.Sayaçtan ziyade, mesela;"Ben diyorum ki; Medieval 2 ye inceleme yazacağım"Bakıyorum kaç kişi yazıyor.10 kişi bu işe soyunmuş, o zaman vazgeçip başka bir oyunla ilgili yazarım.Ha illa o oyuna yazacağım diyorsam da 11. kişi olarak yazarım.
Yani isteğim, "inceleme yaz" butonunun altına o oyun için şu anda kaç kişinin inceleme yazdığını bileyim.Bunu nasıl yapacağız?
İnceleme yazmaya kalkışan kişi, oraya bir buton ayarlanır.O butona basar, kenarda o kişinin inceleme hazırladığına dair küçük bir bilgi kutucuğu çıkar.
Peki diyeceksiniz ki; adam geldi yazıyorum dedi vazgeçti, vurdum duymazın tekiydi, adını da silmedi...
O durum için de şöyle bir çözüm yapılır.Kişi o butona bastıktan sonra mesela 5 gün süresince adı orada gözükür, sonra silinir.5 gün içinde bitirirse ne ala, bitiremezse 5 gün sonra gelip tekrardan butona tıklayıp, inceleme yazığını tekrardan belirtmiş olur...

7-Önceden özel mesajlarım yazısının yanında, msaj geldiğinde kırmızı renkte "1" yazıyordu...Acaba şimdi sürekli özel mesaj kutumuzu kontrol mü etmeliyiz, yoksa ona bir çözüm düşünüldü mü?

8-Rütbe sistemi ne olacak?Ne üzerinden olacak?(çavuş-komutan veya level0-level1 olmayacak değil mi?)Kısa sürede açıklığa kavuşturulmalı...

Araştırma ve incelemelerimiz devam edecektir.
"Crime and Investigation"
Misafir
Alpha değil zaten? Yukarıdaki OGZ Online yazısında Alpha-Beta-Gama görebiliyor musun sen? =)
Ghost hunter
Üye
Rütbeleri kastediyor heralde...
FireMcFireMc
Üye
Monthius dedi:

Alpha değil zaten? Yukarıdaki OGZ Online yazısında Alpha-Beta-Gama görebiliyor musun sen? =)

Eöö, rütbelere bakarak konuştum ben ya. Ayrıca, evet o yazıyı göremeyince sevindirik oldum birden, nedense. =D
Çağlayan
Üye
Radyoda yayın olduğunda (özel mesajda ya da bağlantı isteklerinde olduğu gibi) üstte yanıp sönen "yayın var" yazısı süfer olurdu.

Ve 15 az Ghost. Valla bak. 500 sayfalık Vardiya defterini okumaya çalışsaydın anlardın halimi. Bir bölümün 40 mesaj sonrası 4 sayfa olması yerine 2 sayfa alması daha iyi olurdu.

Bir de sol kısımdaki menünün sayfayı daralttığına katılıyorum. Ama o kısım dursa dahi, yazı yazdığımız sayfa genişletilirse pek sorun olmaz sanırım :)
Misafir
I'm Knight,Jedi Knight,Dark Jedi Knight...

The message has been sent.
FireMcFireMc
Üye

I'm Knight,Jedi Knight,Dark Jedi Knight...

The message has been sent.

+1 gibi bir mesajı atamayacağımızdan dolayı. "Katılıyorum" diyebiliyorum. Çok güzeldi yahu.
Misafir
İnceleme bölümüne bir çeşit mod sistemi yapacaksınız sanırım. Açıkçası ben de tam anlayamadım nasıl işleyeceğini. =)

Biraz Wikipedia'msı olacak sanırım.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Açıkcası önceki forumu yercih ederdim ama buda hoş yani hiçte fena değil,iki tane önerim var :_

1-hayır rütbe istemiyorum ama yeter artık alpha üyesi olmaktan bıktık.

2-foruma girdiğimizde soldaki menu kalkmalı,çok rahatsız ediyor.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller