Bir sürü öneri
KocaAyak
Üye
rütbe gelirse benim editorlerden bir istegim olacak.kenshin'in kullandigi teknikleri rutbe olarak versinler :) bu farkli bir serideki seviye olayida olabilir.mesela insan shinigami arrancer espada vs vs. ama ben alpha uyesi olarak kalmak istiyorum :D
Ayni MarzîAyni Marzî
Üye
ofcm dedi:


Soldaki menüyü kaldırınca forum aşırı genişliyor, satırlar alıp başını gidiyor =)demiş Tuğbek abi Oyungezer Online Yenilendi başlıklı konuda.

Benim isteğim de şahsen forumun genişlemesi, bu şekilde dar foruma alışamadım hala ben. Yani sorunu halledilebilirse daha geniş bir forum isterdim =)
Proper
Üye
Diğer başlıkta da belirtmiştim çok sıkışık olmuş sol-üst taraf.

Bazıları ortalanabilir ya da sağa-yatık olabilir.
Forsaken
Üye
Monitörüm widescreen olduğu için pek sıkışık gelmedi :D.
Çağlayan
Üye
Ayna'ya katılıyorum, daha geniş forum istiyorus! :D :dans:
Dark Templar
Üye


Ayna'ya katılıyorum, daha geniş forum istiyorus! :D :dans:


önce ben katılacaktım ayna'ya yaa hıh :kaçır:
Pixelponny
Üye
Buraya da yazıyorum.

"Out of memory" hatası sanırım PHP 4.x'lerin php.ini dosyasında bulunan "memory_limit = 128M" satırının değeri yükseltilerek aşılabilir. Tabii 404. satırda ne var bilmiyorum. Belki de $_POST size ile alakalı bir deyim vardır ? Ama onun default'u da 8MB. 8MB'dan daha büyük POST atılıyor olma ihtimali çok düşük bence.
ofcmofcm
Üye
Arkadaşlar bu forumdaki 30 sayfa gitme potansiyelini gördüğüm için üzülerek kapamak zorunda kaldım. Farklı öneri başlıkları açtım, oradan devam edelim ki çok karışmasın.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller