Forumla ilgili öneriler
ofcmofcm
Üye
Foruma dair önerilerinizi buraya girebilirsiniz.
Ayni MarzîAyni Marzî
Üye
1- Kenardaki bağlantıların kaldırılması ve forumun genişletilmesi.
2- Üye listesini bulamadım. Yeniden görmek isteriz üye listesini =)
Çağlayan
Üye
1- Kenardaki bağlantılar kalacaksa bile forum genişletilmeli.
2- Bir sayfada en az 20 mesaj olmalı (ki bu şu an için düzeltilebilecek bişi değilmiş)
3- Alıntı içinde alıntı geri dönecek mi?
4- 1 satırlık bir imza fena olmazdı. Ya da imza olmasın.
5- Daha fazla smili? Ya da kullanılmayan smililer kaldırılabilir (ben mesela ninja turtle smilisini kullanan görmedim hiç. O değil de smiliart yapacaktık bis)
Proper
Üye
Mesela forumda bir şeyler okumak isteyenler örneğin bağlantılar sekmesini görmek zorunda bırakılmamalı. Yine dediğim gibi sol-üstteki sıkışıklık giderilebilse daha hış olur, çünkü dizayn ve renk uyumu çok iyi ama bir sıkışıklık hissi var. (Bu arada ben de wide-screen kullanıyorum ama gene sıkışık.)

Edit: Hış ne ya hoş o. :)
Xadeas
Üye
Kenardaki şu linkimsi şeyler falan filan yok olsun istiyorum ben :X

p.s.: soldakiler
StormOrjin
Üye
Buraya uzuuun bişeyler yazmıştım ama "forum çökmüş olabilir" diyip "ce eee" yaptı forum bana. Neyse. Şey demiştim:

"Giriş/Kayıt" kısmı gibi bir hale getirilebilir belki sol panel. Eğer tahmin ettiğim kadar karmaşık değilse sol panel, birkaç kod ile halledilebilir sanırım bu olay. Tabii öte yandan "Giriş/Kayıt" kısmının tepede yanlız başına, sol panelin ise -eöeöeeeeeö- "Forumun Solunda" olduğunu düşünürsek tahmin ettiğim kadar kolay olmasa gerek eklemek öyle birşeyi.
Misafir
Hiç de sıkışık olmamış bence. 15" bir monitördeyim üstelik. :)
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
1-soldaki menu er kalkmalı ve eet genişmeli forum.
2-yazı fontu biraz daha açık olsa iyi olur,biraz daha beyzalaşsın.
Kaelin
Üye
Sol "frame" aslında kuiklonç şeklinde işe yarıyor. Ancak daha fazla şey koyulabilirmiş çünkü dikey olarak çok boş yer var.

Ayrıca iki yandaki basıklık çok saçma. Boşu boşuna yer kaplayan bu iki dikine boşluk kaldırılırsa ya da en azından daraltılırsa hem sıkışıklık giderilir hem sol frame göze batmaz hem de daha fazla şey ekleyebilirsiniz tek sayfaya. Bir de şu en alttaki kopirayt bölümü iğrenç duruyor. Daha estetik bir şekil verilebilir ya da forumun temasıyla uyumlu hale sokulabilir.

Aklıma geldi bir de üyelik pencereciğinin default olarak saklı kalması forum kazalarını sıklaştıracaktır. Hala forum kendi kafasına göre log season'ı sonlandırıyor. En azından eski forumda eğer log season'ımız bitmişse sayfayı yenilediğimiz zaman üstte nikinizi şifrenizi girin olayını görünce anlıyorduk. Artık bu sürecin bitip bitmediği hakkında görsel bir uyarı aracımız olmadığı için daha çok yazıp yazıp da log off olduğumuz için yazdığımızı kaybetme durumumuz olacak.

(Ben eskiden cümle kurabilirdim noldu bana ya? Ne biçim cümle lan bunlar? Biri bana bunu açıklasın!)
KocaAyak
Üye
1-site banner'i daha farkli bir banner ile değistirilecekmi?oyungezer yazisi ve yaptiginiz logo guzel olmus ancak arka planada birseyler eklenebilinir diye dusunuyorum.
2-yandaki mönü secenegi belliki kullanicilar arasinda iki farkli kutup olusturmus.gizle ve goster gibi bir ozellik eklenerek orta yol bulunabilinir.
Misafir
2.sini sevdim. Hoş olur. Kimse de şikayet edemez artık. :)
discussioncontroller