Forumla ilgili öneriler
Dark_Lord
Üye
Söyleyeceklerimin daha önce söylendiğini gördüm ama bir kez de ben dile getirmek istiyorum;

* Sol tarafta ki linklerin bulunması eski sisteminin alışılmışlığından olsa gerek yok biraz garip geliyor insana, kalkarsa iyi olacaktır. Ama ana sayfaya eklenebilir..
* Giriş kısmı biraz kaybolmuş gibi onuda eski yerine alırsak iyi olacaktır.
* Yazılar çok küçük, görüntü genişletilip bu sorun giderilebilir.
* İmza sitemi eklenirse iyi olur diye düşünüyorum.

Birkaç şey daha vardı ama şuanda hatırlayamadım daha sonra ekleyeceğim..
Kaelin
Üye
Sınırlı karakter sayısına izin veren bir imza sistemi çok hoş olur. Bu arada en son gönderilen mesajlar falan o düğmelerin sabit panele yerleştirilmesi çook güzel olmuş. İki saat forum anasayfasına gir sonra tıkla falan uğraştırıyordu.

Editditditdit:Hnf alttaki iki kişiye feci şekilde katılıyorum. O kadar katılıyorum ki feci şekilde can vermek istiyorum.
İtülmüş
Üye
Özel mesaj geldiğinde sayfanın her yerinde görülebilecek bir işaret, rakam falan çıkarsa güzel olurdu aslında.
Dark_Lord
Üye
Ve ek olarak konuya mesaj gönderdiğimizde ilk sayfa değil de son sayfa görüntülenirse bu da yerinde bir müdahale olacaktır.
Phantom Lord
Üye
* Yandaki linlkler hoş, ama alışmadığımız için güzel gelmiyor olabilir.
* Özel Mesajlarım'ın olduğu kısımın puntosu biraz büyütülürse daha güzel olabilir.
* Giriş Kayıt kısmı hoş düşünülmüş, ama pratikte iyi değil.
ofcmofcm
Üye
Ben bütün sorunları ve önerileri bir dökümanda topluyorum. 33 madde oldu şimdiden. Siz hataları bulmaya devam edin lütfen =)
KocaAyak
Üye
internette ara secenegi diger secenekler ile ic ice girmis durumda suan bende.bir türlü cozemedim onu.soylendimi bilmiyorum ama sinir bozucu oluyor biraz :D cunku mesajlarima yazilan cvplara giremiyorum :(
Çağlayan
Üye

Özel mesaj geldiğinde sayfanın her yerinde görülebilecek bir işaret, rakam falan çıkarsa güzel olurdu aslında.

Bunu OGZ radyo yayınları için de yapsak ya :(
Galadriel
Üye
Evet sol taraftaki bölüm bir acayip geliyor.Henüz özümseyemedik elleam*
....
*:elleam bir Tokat kelimesi olup herhalde galiba anlamlarında kullanılır
Dark_Lord
Üye

Bunu OGZ radyo yayınları için de yapsak ya :(

Bence bu dediğin uygulanırsa suistimal edilip, yayın yapana zorluk çıkar..
discussioncontroller