Forumla ilgili öneriler
Golden Eagle
Üye

Bunu OGZ radyo yayınları için de yapsak ya :(

Evet güzel olurdu. Her zaman radyo konusunu takip edemiyorum. Orda bir uyarı belirirse çok iyi olur.
Night EagleNight Eagle
Üye
Bazı arkadaşlar forumdaki fontun küçüklüğünden veya koyuluğundan söz etmiş. Aslına bakarsanız, sorun seçilen yeni yazıtipinde. Tercihen Verdana fontunu, sıkışık ve küçük yazıtipi görünümünden kurtulmaya yetecektir. Bu konuda adminlerimizin bir an önce harekete geçmelerini diliyorum.

Ayrıca forumun -mümkünse sol taraftaki sütun kaldırılarak- genişletilmesi, gayet yerinde bir tercih olacaktır. Dar bir forum, daha az dikkat çekici görünmekle kalmayıp, aynı zamanda çoğu widescreen ekranda, görsel olarak "otobanın ortasından geçen refüj" izlenimi uyandırıyor.
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Puntolar büyütülsün. Feci göz yoruyor.
KocaAyak
Üye
radyo icin yapilacak en mantikli sey yayin basladiginda mönü'deki secenegin renginin farkli olmasi ya da yanip sonmesi.bundan uygunu olmaz.ayni sey msj kismi icinde yapilabilir.
Golden Eagle
Üye
Özel mesajlarda uyarı gelmemekte. Uyarı eklenirse çok iyi olur düşüncesindeyim.
Çağlayan
Üye
Dark_Lord dedi:

Bence bu dediğin uygulanırsa suistimal edilip, yayın yapana zorluk çıkar..

Nasıl ???
Dark_Lord
Üye

Nasıl ???

Yayın yapılırken atılan Özel mesajlardan bahsediyorsun sanmıştım ben, bu yüzden böyle yazdım.
Ama sanırım sen Yayın başlamadan önce çıkacak bir "Yayın Var" uyarısından bahsediyorsun?
Çağlayan
Üye
Evet. Böyle yanıp sönen bir "Radyo açık" hedesi iyi olurdu :)
KocaAyak
Üye
yayin yapana zorluk cikarmazda gorsel olarak rahatsilik verebilir.hala forumdayken sol taraftaki mönü kismina gizle ve goruntule secenegi gelmesi fikrini savunuyorum.diyelim radyoda biri yayin yapiyor.kullanicida mönü kismini gizlemis.haliyle orada tekrar goruntulemek icin tiklamamiz gereken bir isaret veya butun olacaktir.yayin esnasinda mönüyü gizleyenler o butonun kirmizi renkte yanip sonmesi halinde yayinin farkina varabilirler.mönü'sü acik olan zaten radyonun yayinda oldugunu kirmizi olan renginde anlayacaktir.
joljoker
Üye
Forum ayarlarında avatarları gösterme diye bir seçenek olmalı. İleride imza olursa aynı şey imza içinde olmalı.
discussioncontroller