Forumla ilgili öneriler
StormOrjin
Üye

Evet. Böyle yanıp sönen bir "Radyo açık" hedesi iyi olurdu :)

Öyle değilde, radyoda yayın yapanın forumda aktive edebileceği bir ikon olsa, yayın yapmaya başladığında aktive edip forumun yukarılarında biyerde "ON AIR" gibi bi ikonun yanmasını sağlasa. Çıkarkende kapatır çıkar. Yanıp sönen bişey bazı kullanıcıları rahatsız edebilir.
Dark_Lord
Üye
Birşey daha eklemek istiyorum;

Arkadaşlık Talebinde bulunma kısmı yok, yani bir kullanıcının Arkadaş listemizde yer almasını gerçekleştiremiyoruz.
Ya da oluyor da ben mi görmedim..
Ayni MarzîAyni Marzî
Üye
Özel mesajlarda problem var mı? Ya gönderdiğim halde özel mesajınız var uyarısı vermiyor yahut da gönderdiğim kimseler beni takmıyor veya da gönderemiyorum. Bilemedim şimdi, o yüzden merak ettim, özel mesajlarda problem yaşayan var mı hiç?
StormOrjin
Üye
Bilmem. Deniyelim.
Çağlayan
Üye
Özel mesajınız var uyarısı yanmıyor :/
Ayni MarzîAyni Marzî
Üye
Tahminim doğru çıktı sanırım, öm geldi ama özel mesajınız var diye bir ibare yok. Orjin sende çıktı mı özel mesajınız var ibaresi?
StormOrjin
Üye
Evet uyarısı yok. Yani düzenli olarak bakmak gerek mesajlara. Ama gidip geliyorlar mesajlar.
Ayni MarzîAyni Marzî
Üye
Bu kötü oldu ya, ulaşmam gereken insanlar özel mesajlarıma bakmıyor şimdi:/

Acaba halledilebilir bir problem mi? İnşallah öyledir:/

Orjin'e edit: Ben öm aldım diye hiç mail almadım. Sadece site üzerinden mail yollarsan geliyor benim bildiğim.
StormOrjin
Üye
Özel mesajınız var diye email'de atıyordu sanırım forum. Yoksa o sadece arkadaşlıklar için miydi?

Editüs Brütüs: Gelmiyormuş.
Dark Templar
Üye
evet arkadaşlık taleplerinde e-posta geliyordu. özel mesajda sayı yanıp sönüyor(du)
discussioncontroller