Forumla ilgili öneriler
Dark_Lord
Üye
Sadece Arkadaşlıklar da geliyordu ama ne e-postası var ne de Arkadaş eklemek için bir buton..
KocaAyak
Üye
bende bulamiyorum arkadas ekle talebini.seni ekleyecektim üstelik dark lord :)
Dark_Lord
Üye
En kısa zamanda düzeltilecektir, o zamana kadar bekleyeceğiz artık :
peace
Üye
Bende bir öneri yapsam. 8)
Şu forum anasayfasında başlıklar falan turuncu değilde metal rengi olsa daha bir havalı olmazmı?
Misafir
Henüz test etmedim ama bölgesel 'okundu say' olsa süper olur gibi. Daha önce Çağlayan da bahsetmişti. Yani okumadığım başlıkların direk okundu gösterilmesi gibi. =)

Ek; her seferinde başlıklara tek tek girip okundu say dememek.
Zer0
Üye
Giriş yaptığımızı sırf yukarda çıkan "Özel mesajlarım" linki dışında daha gözle görülür bir yandan anlasak, her seferinde o şeyi indirmesek ? :D O zımbırtının yazısının turuncu olması mesela güzel bir detay olabilir, yapımı da basit tahmin ettiğim kadarıyla...
Leader
Üye
Footer berbat bence; renk olmamış. Temaya uygun, sırıtmayan birşey yapılırsa güzel olur.
Lord Inquisitor
Üye
Yazılan önerilere katılıyorum....

Radyo yayını ve Özel Mesajlar konusuna eğilinmeli ve bir çare bulunmalı. Eskisi gibi sekmenin yanında kırmızı ibare yine olabilir aslında, ben alışmıştım.

Arkadaşlık teklifi ve e-posta gönder seçenekleri tekrardan profil kutularına eklenmeli. Eski sistemin bazı hoş yanları şimdilik yok olmuş. Geri gelecektir elbet.
Misafir
Özel mesaj yanmalı. Yani mesela erengy'ye mesaj attım ama görmediği için cevaplayamıyor. =p
KocaAyak
Üye
benim aklima bir fikir geldi mesajlar ile ilgili ama dile getirmeye ve uygulamaya korkuyorum acikcasi :)
discussioncontroller