Sitenin forum dışındaki kısımlarıyla ilgili öneriler
ofcmofcm
Üye
Sitenin haber, dergide bu ay, anasayfa gibi kısımlarıyla ilgili önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz. Okur incelemeleri ve forum konusundaki önerileri lütfen ilgili başlıklara yazınız.
Dark Templar
Üye
Sitemizin yeni grafik tasarımı nasıl olmuş?
Kusursuz
Çok karanlık
Çok karışık
Fazla düz
Özensiz olmuş
Yok bir fikrim

şu anket sorusunda iyilik ve kötülük arasındaki dengesizlik gözüm çarptı :D
hornyboi
Üye
Şu anketler biraz daha sık yapılabilir mi sormak aklıma geldi şimdi. Site yenilenmeden önceki anket kaç ay boyunca durmuştu orda. Anketleri seviyorum ben insanların nasıl düşündüğünü merak ediyorum hem size de faydası olur görüş almak babında
Kaelin
Üye
Geymspata çok mu benzemiş acaba? Olsun. Anasayfadaki şu yanında thumbnail'ler olan haber şeysi (ne ki o?) çok güzel olmuş.
peace
Üye
Anasayfa mükkemmel,aklıma bir şey gelirse yazıcam.
Misafir
anketlere oy verdikten sonra anasayfada anket yine oy vermeye hazır, onay kutularıyla duruyor ve sadece gönder tuşu kalkıyor. oy verdikten sonra doğrudan sonuçları yazsa orada olmaz mı acaba?
ofcmofcm
Üye
slayerr anket modülümüz çok başarılı tam istediğimiz gibi... Hatırlarsanız OGZ Dövüş Kulübünü de onunla yapmıştık. Ama sonuç penceresi pek bir tırt. O yüzden sorular kalsın göz zavkimiz açısından daha iyidir şimdilik =)
joljoker
Üye
1024*768 çözünürlükte aşağıdaki kaydırma çubuğu çıkıyor. Klasik bir template havası var. Rockettheme replicant'ı gibi bir şey düşünülebilirdi. Aramada ana sayfada sürekli görükse iyi olur.
HazeHaze
Üye
@Dark Templar: Aynen. Kusursuz değil bence, ama diğerlerinin hepsi olumsuzdu, benim de bir şikayetim olmadığı için onu seçmek zorunda kaldım. :D
Pixelponny
Üye
Okuyucu incelemelerinden "Hikaye" notunun kaldırılıp "Atmosfer" notunun eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Kimse Quake 2'ye Hikaye'den 10 vermez değil mi ? Ama atmosferden 7 koparabilir.
darkprensdarkprens
Üye
Hem hikaye hem atmosfer de olabilir.
discussioncontroller