Sitenin forum dışındaki kısımlarıyla ilgili öneriler
Lord Inquisitor
Üye
Bu dediğimi yanlış anlamayın ama OGZ ciddi ciddi GameSpot olmuş.

Madem böyle, GameSpot'un estetik anlayışını da yediri verelim OGZ'ye....

En tepedeki butonlar , site içi aralamalar, Today's Poll, Best Sellers vs... gibi atraksiyolar koyalım. Bunları koymamak için bir engel yok. Madem güzel bir şey yapacağız en güzeli olsun değil mi?
ofcmofcm
Üye
Bu dediğine katılamayacağım maalesef. Şu an içerik ve mantık olarak en uzak olduğumuz site Gamespot. Siyah ve turuncu bağlantısından andırıyor olabilir.
a_smurfa_smurf
Üye

Bu dediğimi yanlış anlamayın ama OGZ ciddi ciddi GameSpot olmuş.

Madem böyle, GameSpot'un estetik anlayışını da yediri verelim OGZ'ye....

En tepedeki butonlar , site içi aralamalar, Today's Poll, Best Sellers vs... gibi atraksiyolar koyalım. Bunları koymamak için bir engel yok. Madem güzel bir şey yapacağız en güzeli olsun değil mi?

Oke koy bunları, biz geliyoruz.
KocaAyak
Üye
arkadaslar profilim kismina girmenizi tavsiye ediyorum.sitede yenileme calismalari hala devam ediyor.umarim editorlar kizmaz soyledigim icin :)

yazilarin kirmizi hali bana cok daha guzel geldi.usteki mönü sekmesinin seklini koruyup rengini kirmizi yapmaniz daha guzel olabilir diye dusunuyorum.(sanirim bir tek ben gordum o mönüdeki degisikligi.farkli bir flash kullanilmisti)

degisiklikler anasayfa icinde gecerli oradanda gorebiliyorsunuz sanirim.

ben hala farkli bir banner olabilir diye dusunuyorum(suanki oyungezer yazisini ve logo'yu koruyarak).animasyonlu bile yapilabilinir aslinda.
a_smurfa_smurf
Üye
neLTu dedi:

yazilarin kirmizi hali bana cok daha guzel geldi.usteki mönü sekmesinin seklini koruyup rengini kirmizi yapmaniz daha guzel olabilir diye dusunuyorum.(sanirim bir tek ben gordum o mönüdeki degisikligi.farkli bir flash kullanilmisti)

Evet o sırada deneysel bir şeyler yapıyordum =)

Muhtemelen bugün turuncudan kırmızıya geçiş yapacağım. Ayrıca gün içinde sitede patlamalar görebilirsiniz, bildirilen tüm hataların listesini temizleyeceğim =)
KocaAyak
Üye
cok yerinde bir karar olur.kirmizi hali cok daha guzeldi.peki banner hakkinda bir planiniz varmı?
BiqBossBiqBoss
Üye
Daha önce söylendi mi bilmiyorum ama "Profil" bölümüne sahip olduğumuz oyunları liste şeklinde ekleyebileceğimiz bir bölüm olsa güzel olurdu.Eğer eklenirse elinizde tüm oyunların listesi olması lazım çok zor bir şey değil ama uğraşacak biri lazım.
Vaizard
Üye
Liste yapacaklarına belirli bir yer açılır ve yazarız profil bölümüne.
BiqBossBiqBoss
Üye
Listeden kastım şu eğer sen oyunun tam adını hatırlamıyorsan oyun dbsi olucak ve ordan oyunun ismini bulabiliceksin. :)
Vaizard
Üye
Hmm o mantıklı olabilir kanımca ama cidden bütün oyunların listesini hazırlamak zor olsa gerek, buna konsollarıda katarsak bir de... :/ Neyse zaten istek belirtilmiş oldu sanırım. :D
discussioncontroller