Sitenin forum dışındaki kısımlarıyla ilgili öneriler
BiqBossBiqBoss
Üye
Öyle oldu evet.:D Şöyle bir şeyde yapılabilir liste konusunda. Sitede binlerce üye var. Gönüllü kişiler bulunsa herkes kendisine verilen harfe göre oyunları bulsa. Zaten eğer böyle bir şey yaparlarsa herkesin yardım ediceğine eminim. :D

Bir diğer önerim ise şu;

Hileler bölümüde üyelere serbest olsa. Yani hile ekleme,silme gibi işlemleri yapabilseler. Tabiki mod. kontrolünde. Düzenli bir şekilde olması içinde hilelerin alfabetik sırada olması gerekli.

Bitti.:)
a_smurfa_smurf
Üye
Sahip olduğumuz oyunlar derken tam kastını anlamadım BiqBoss.

Hali hazırdaki favori oyunlarım özelliğimizden daha farklı bir şey mi? Yoksa onların resim yerine liste halinde çıkmasını mı istiyorsun?
BiqBossBiqBoss
Üye
Sahip olduğum oyunlar derken satın aldığın oyunlar yani arşivinden bahsediyorum. Gerçi favori oyunlarım benim dediğim ile aynı yola çıkıyor ama böyle daha iyi ve detaylı olucağını düşündüm sadece. :D Ama olmasada olur.

Hileler bölümü için önerim hala geçerli.
Ayni MarzîAyni Marzî
Üye
Bir şeyi merak ettim epey, niye hala Kasım sayısının reklamı var bannerda? Yok yani bayilerde de satılıyor mudur ki kasım sayısı? =)
Ayni MarzîAyni Marzî
Üye
Aa kimse bir öneri getirmemiş kaç zamandır, benim küçük bir önerim olsun bari =)

Anasayfa'da bir haber için "devamını oku" dediğimizde yeni bir sayfaya geçiyor. Yeni bir sayfaya geçmesindense "devamını oku" seçeneğine tıkladığımızda yazının geri kalanı açılsa? Tabi yorumlar için bloglardaki gibi "şu kadar yorum var, sen de yaz" şeklinde bir not iliştirilebilir kenara. Böylece yorum yazmak istediğimizde ayrı bir sayfa açılacakken, haberin devamını okumak istediğimizde aynı sayfada durabiliriz.
FeylingFeyling
Üye
Devamı zaten aslından da kısa oluyor çoğu zaman, ben haberin olduğu gibi gözükmesini isterdim.
bir de Radyo'yu üstteki bara koyamaz mıyız, hani video falan yazan yere. Forumda gezerken, radyoyu kontol etmek istediğimde hep anasayfaya dönmem gerekiyor. Daha kısa bir yolu var mı? (Adres satırına adresini yazmayı saymam, tıklamam lazım :P)
.LeviathaN.
Üye
Haberlerin yeni hali kelimenin tam anlamıyla kötü görünüyor. Eskisi gayet güzeldi halbüse.
a_smurfa_smurf
Üye

Haberlerin yeni hali kelimenin tam anlamıyla kötü görünüyor. Eskisi gayet güzeldi halbüse.

Değişecek orası tekrardan.
Secret_Assassin
Üye
Pek öneri olmayacak ama, üstte geçen ayki derginin reklamı hala duruyor, o reklam artık kaldırılsa daha iyi olur sanki.
Misafir
Anket sonuçlarını, yazıyla da olsa, görmek istiyorum :weirdface:.

Bir de acaba ankete sürekli oy atsak sayılır mı ki? Sayılmaz di mi? =)
discussioncontroller