Sitenin forum dışındaki kısımlarıyla ilgili öneriler
Secret_Assassin
Üye
Tabiikide sayılmaz, bir de evet, anket sonuçlarını görebilsek iyi olurdu, hatta bir ara görüyorduk sonra kaldırıldı bu özellik.Sanırım derginin satışıyla ilgili olduğu için gösterilmiyor, ki bu gayet normal bir şey.Zaten ben şu anki ankete oy atmadım çünkü benim o anketi doldurmam saçma olur, dergi fiyatının satışları nasıl etkilediğini hiç tahmin edemem.
FeylingFeyling
Üye
Melkor dedi:

Anket sonuçlarını, yazıyla da olsa, görmek istiyorum :weirdface:.

Bir de acaba ankete sürekli oy atsak sayılır mı ki? Sayılmaz di mi? =)

IP'leri gözüküyor herkesin attığında galiba. Aynı IP'den iki kere atınca, şappadanak (hemencecik) gözüküyor ve sonra sayılmıyordur herhalde.
Kaelin
Üye
Bir kere oy verdikten sonra oy verme tuşu kalkıyor zaten. İşaretliyorsun ama gönderemiyorsun.
homesick alienhomesick alien
Oyungezer

Tabiikide sayılmaz, bir de evet, anket sonuçlarını görebilsek iyi olurdu, hatta bir ara görüyorduk sonra kaldırıldı bu özellik.Sanırım derginin satışıyla ilgili olduğu için gösterilmiyor, ki bu gayet normal bir şey.Zaten ben şu anki ankete oy atmadım çünkü benim o anketi doldurmam saçma olur, dergi fiyatının satışları nasıl etkilediğini hiç tahmin edemem.

soruda bir tahmin yürütmen istenmiyor aslında, sadece senin satın alma alışkanlığın fiyat değişiminden ne kadar etkilenir, buna cevap vermen yeterli. bence yanıtla =)

bir de son iki ankette yanıtları paylaşmadık, doğru ama ikisi de oyungezer'in gelecek kararlarıyla ilgili olduğu içindi bu. daha genel anket soruları olunca yine yanıtları paylaşmaya devam edeceğiz.
Secret_Assassin
Üye
Tamam öyleyse, ben o anketi genel olarak algılamıştım.Yani haliyle en küçük zam bile etkiler demek gerekiyordu ama öyle değilmiş, direk benim fikrim sorulmuş.Açıkladığın için sağol Serpil Abla, hemen yanıtladım.=)
Acetaminophen
Üye
senelerdir anket doldurmadım ya, direk foruma giriyorum ana sayfayı atlayıp =) kötü örnek? =)
Misafir
Aslında tekrar düşününce bazı anketlerin sonuçlarının açıklanmaması doğru. Sonuçta sadece biz okular bakmıyoruz sonuçlara. Hımm.. =)
Blight
Üye
Sitenin anasayfası en az dergi kadar dolu aslında, ama insanlar (ben dahil) genellikle anasayfaya uğramadan foruma giriyor ve bütün yeni haber, anket, video, resim vs.leri kaçırıyor. Forumun içine de anasayfanın ne kadar güzel olduğunu hatırlatmak için küçük bannerlar konulabilir bence.
hannibal_king
Üye
Gerçekten iyi bir fikir. Ama tabii ki Berkant'a sormak lazım.
ElegostElegost
Üye
Evet, bir de geniş ekran monitörlerde kenarların boş boş kaldığı düşünülürse =)
discussioncontroller