Sitenin forum dışındaki kısımlarıyla ilgili öneriler
sawar
Üye
Ben de bir ek bölüm önerisinde bulunayım: Oyun Takvimi. Güncel olarak o güne kadar çıkmış oyunların ve çıkacak olanların tarihlerini içerse mesela. Gerçi oyun yapımcılarının son derece dakik ve çıkış tarihlerine ölesiye sadık oldukları hepimizce malum =) Ama geçmişe yönelik hazırlanabilir bence. Ne bileyim, "Acaba bu aralar hangi oyunlar çıktı?" diye merak ettiğimde ya da "Yahu filanca oyun ne güzel oyundu! Ne zaman çıkmıştı da oynamıştım acep?" diye aklıma takıldığında Oyungezer Online'da merakımı tatmin edebilmek isterim şahsen (Evet biraz cinsim =)) Ayrıca dergide kendine yer bulamamış oyunlardan da bu sayede haberimiz olur.
Misafir
sawar dedi:

Ben de bir ek bölüm önerisinde bulunayım: Oyun Takvimi. Güncel olarak o güne kadar çıkmış oyunların ve çıkacak olanların tarihlerini içerse mesela. Gerçi oyun yapımcılarının son derece dakik ve çıkış tarihlerine ölesiye sadık oldukları hepimizce malum =) Ama geçmişe yönelik hazırlanabilir bence. Ne bileyim, "Acaba bu aralar hangi oyunlar çıktı?" diye merak ettiğimde ya da "Yahu filanca oyun ne güzel oyundu! Ne zaman çıkmıştı da oynamıştım acep?" diye aklıma takıldığında Oyungezer Online'da merakımı tatmin edebilmek isterim şahsen (Evet biraz cinsim =)) Ayrıca dergide kendine yer bulamamış oyunlardan da bu sayede haberimiz olur.

Güzel fikir bence olsa güzel olurdu.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Flash oyun söylendi mi? Flash oyunlar iyi gider bence..
Yubermis
Üye
sawar dedi:

Güzel fikir, yerli ToTheGame olabiliriz. Üyelerin de yardımları ile süperötesi bir liste yapılabilir.
a_smurfa_smurf
Üye
sawar dedi:

Selamlar sawar, aslında bu olay aylardır üzerinde çalıştığım ama en efektif nasıl kullanabiliriz diye düşündüğüm bir fikir. E3 olayı yüzünden bu hafta ara verdim.
Secret_Assassin
Üye
Eskiden anasayfada sol tarafta Oyungezer yazarlarının bloglarını gösteriyordu.Fakat yaklaşık 2 ay önce kaldırıldılar.O linkler tekrar anasayfada dursa ya?
cemreserpal
Üye
Haber eklenince eposta gelse bize,bazıları çok önemli oluyor da..Ya da bu var da ben mi bilmiyorum?..
a_smurfa_smurf
Üye

Haber eklenince eposta gelse bize,bazıları çok önemli oluyor da..Ya da bu var da ben mi bilmiyorum?..

Böyle bir özellik yok malesef.

Her haberi üyelerimize mail olarak atsak iki güne @oyungezer.com.tr adresli emailler spammer olarak taglenir mazallah =)
slayerrrr
Üye
twitter beslemesi de olsa bazı şeylere özen gösterilmeli diye düşünüyorum.

"Dünkü muhteşem event'te emeği geçen herkese teşekkürler. Ama ne uyundu be dün gece?" iletisini görünce rahatsız oldum. koskoca "etkinlik" kelimesi nereye gitti acaba?
Locco
Üye
Site sürekli gidip geliyor.
Spoiler:
Yok sorun bendeyse hemen modemi sökeyim balkonda aşağı atayım
discussioncontroller