Grafik tasarım önerileri
ofcmofcm
Üye
Sitenin grafik tasarımı ile ilgili önerilerinizi buraya yazabilirsiniz. Forum'un grafik tasarımı ile ilgili konuları forum önerilerine ekleyin lütfen.
deddodeddo
Üye
Pek grafik tasarım olmasa da yeni favicon'u heyecanla bekliyorum. Koyacak mısınız?

Favicon = Siteye girdiğiniz de Firefox ya da diğer tarayıcıların tabın en solunda site için gösterdiği ufak icon.
Misafir
En alttaki
"Bu Websitesi ve İçeriğindeki Tüm Yazıların Hakları Saklıdır - Seti Yapım Ve Yayıncılık Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
Bu site Joomla! İle hazırlanmıştır - Copyright © 2005-2008
Forum yazılımı SMF 1.1.3 - SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC"

Yazısının olduğu bar anasayfada hoş ama forumda ton farkından dolayı kötü gibin. Azıcık ama. =)
peace
Üye
Arka plan dışında herşey değişmiş,arka planda değişebilir bence. ::)
bfrheostatbfrheostat
Üye
Arkaplan rengi güzel, yeni arayüz mükemmel, renk düzeni de gayet güzel. Bazıları gothic demiş ancak bence tamamen göz yormayan modern bir stil olmuş. Ayrıca favicon'un da gümüşî bir renk almasını talep ediyorum (zaten şu anda bi favicon göremedim ben, elden geçiyor sanırım :))

Bir de şu "Joomla!, SMF" yazısının arkasındaki gradient güzel ancak font rengi değişirse (hafif koyu gri uygun olur sanırım) ve yuvarlatılmış köşelerin dışında kalan siyahlıklar elden geçerse bence daha da üzerinde uğraşılmasına gerek kalmaksızın harikulade bir arayüz elde ederiz gibi geliyor bana :)
Elven_Archer
Üye
*Her kullanıcının altındaki o lanet düğmeler ne o düğmeler? Gözüme gereğinden fazla batıyolar. Fazlasıyla batıyolar! Batıyolar! Vurun kellesini artık!

*Şu, her mesajın başında çıkan « Yanıt #3 : Bugün 23:47:32 » gibi kalın kalın ibarelerin biraz daha soluk renkte yazsanız ölür müsünüz be insanlar? Nedir bu göz işkencesi?

*Hala ve hala avatarların boyu aynı/eşit/denk değil. Tuğbek abinin avatarı ayrıca küçük duruyor. Mümkünatı yok anlam verebilmemin. Aykırı insan.

*Hele o Anasayfada KOCAMAN Bİ slayt varki bütün ana sayfayı yiyor. "Oh mayn gad" demiştim ilk gördüğümde.

*Yine anasayfada alt taraflara doğru indiğimizde bi sparkle efekt gibi bişey var orda. O ne o allasen? renkleriyle oynayın bari biraz. iyi ama hoş bişey o. Keşke mouse'u üzerine getirdiğimizde interaktif bi şekilde parıldasa, öyle iyi olurdu.

*O yukardaki "Giriş/Kayıt" hedesi güzel olmuş gibi ama zaten orası boş durmuyor mu yahu? Ama yok, affettim çünkü sadelik yaratıyor o güzel hede. Elleşmeyin ona.

*Ha birde şey var, hani o yukardaki "Ana Sayfa / Forum / Hedeler .. " sekmelerini seçtiğimiz zaman ortaya çıkan sekme için kullanılan o arkaplan kutucuk hiç hoş ddurmuyor. kenarları falan yuvarlak hatlara kavuturulabilirse iyi olur sanki.

*Bu smiley nedir!? Bu;  :weirdface: BU NEDİR YA?!?

not:Grafik tasarım okuyan biri olarak, tıpkı hocalarımın beni eleştirdiği gibi eleştirmek istedim. Uslubumu umarım mazur görürsünüz =P
Bu dediklerimin birçoğunu dikkate almayacaksınız/alamayacaksınız belki ama ben yine de belirtmek istedim =)
Riddle
Üye
Lynx lynx'e  katılıyorum ve tavsiyem turunculara destek için onu turuncu tonlarında yapmanız. Onun dışında olmuş.

(Forum kısmının tamamen değişmemesi güzel olmuş. Tasarım olarak daha güzelleri bulunabilinir elbet ama insanın gözünün alıştığının üstüne yenilikler yapmanız akıllıca..)
Trane
Üye
Ana sayfadaki menülerin rengi kırmızı. Onları turuncu ya da forumdaki linkleri felan kırmızı yaparsanız güzel, hoş olur :)
deddodeddo
Üye
[img width=540 height=276]http://i42.tinypic.com/2yvpjc9.png[/img]
erangereranger
Üye
Arka plan gümüş gri olsa daha güzel olur. Sevdiğimiz oyun firmalarının linkleri olsa daha iyi.
StormOrjin
Üye
Bence arka plan daha koyu bir gri olursa daha güzel olur. Turuncu koyu griye daha iyi gidiyor gibi.

Edit: Pardon konuyuda hortlatmışım...
discussioncontroller