Hata listesi :(
SYSCLEANER
Mod
1.Halen forumumuz bizi hatırlayamıyor :( üstüne şimdi o login kısmı kapanıp açıldığı için sitenin sapıtıp logout olduğunu oraya tıklamadan anlaşılmıyor.
2. Yazıların rengi bazen grileşiyor arkaplana yakınlaşıyor.
3.Puntolar bana çok küçük geldi
4.Sağ köşedeki arama text box ile özel mesaj linkleri iç içe girmiş durumda istenirse SS koyarım.
5.Bütün konulara bakmış olduğum halde halen yeni mesaj olduğuna dair uyarı veriyor (refreshledimde) bir iki dakka içnide düzeldiğide oluyor.
6.Detaylı arama özelliği kaybolmuş.
Dark Templar
Üye
7-özel mesaj uyarısı yok
BiqBossBiqBoss
Üye
Sitenin hatırlama sorununu açıklamışlardı. Joomla ile smfyi entegte eden modun eski sürümünde bu özellik yok. O yüzden yeni sürümünü bekliyorlar.Diğerleri ile ilgili bir sorunum olmadı benim.
KocaAyak
Üye
SYSCLEANER
Mod
@neLTu: Forumla ilgili bir öneri vermediğim için kaldır istersen o linki hatalardan bahsediyorum.

8. Alıntıya bastığımda şu hatayı aldım.
Fatal error:  Call to undefined function template_menu() in /home/seti42/public_html/smf/Sources/Load.php(1726) : eval()'d code on line 292
KocaAyak
Üye
link'i vermemim sebebi orada hatalar icin oneride bulunmamiz.saydiginiz bir cok sey bugun soylendi ve not'a alindi zaten.

oyungezer online gibi bir kac baslikta tartisildi bunlar.o yüzden link verme geregi duydum.
deddodeddo
Üye
Firefox 2 de şu kısımdaki hiçbir şey tıklanabilir değil.
[img width=586 height=37]http://img84.imageshack.us/img84/8353/asdasdrh5.jpg[/img]

Bu tıklanamaz şeylere cevapver, yazdır hatta sayfa numaraları da dahil.

edit:
Bu da ne?
http://img521.imageshack.us/img521/2746/asdasdod2.jpg
XFire1994
Üye
Sayılır mı bilmiyorum ama :

Deddo'nun d'si küçülmüş.
Proper
Üye
Gözlerim bozulcak bu ne yahu karınca gibi yazılar. :S
deddodeddo
Üye
Aaa evet, onu büyütürseniz pek sevinirim. :)
peace
Üye
Fatal error: Call to undefined function template_menu() in /home/seti42/public_html/smf/Sources/Load.php(1726) : eval()'d code on line 292

Bir hata şimdi oldu. ;D
discussioncontroller