Hata listesi :(
SnorlaxSnorlax
Üye
İmleç sorununun benden kaynaklandığını düşünmeye başladım; çünkü bazen beyaz oluyor, bazen siyah. Neyse idare edebiliriz.

Önizleme neden çalışmıyor peki? Eurovision konusunda, tabloda oynama yapacağım, tabi renk kodları birbirine giriyor ve bunu ancak mesajı yeniden ekleyince görebiliyorum ayrıca sorunun nerede olduğunu bulamıyorum. Bu yüzden de her şeyi baştan yapmak zorunda kalıyorum. Lütfen şu önizleme olayına bir el atın.
sultan ısultan ı
Üye
ARTIK F12 ile IE8 e uyumlulukta işe yaramıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......

IE9 uyumsuzlugu devam..

IE9 uyumsuzlugu devam ediyor.
Hala IE9 da iletiye düzenleme yapmak ve eklemek/cıkarmak mümkün degil.
Aylardır böyle.

F12 yarı ile IE8 secilirse soruna gereksiz zahmetli cözüm bulunuyor.

IE dışında tavsiyeler kabul edilemez.
RelentlessRelentless
Üye
ne kadar garip şey var sende sultan ı
ne işin var ie gibi tek görevi firefox indirmek olan bir araçla
PiranhaPiranha
Üye
Hiçte bile Relentless. IE9 konusunu bilemiyorum ama IE8 gayet güzel idare ediyor yeterli geliyor, sonuçta Firefox ve Chrome'da bi yere kadar dimi :) OGZ Online siteleri en kısa zamanda şu IE uyumsuzluğuna bir çare bulmalı. nasıl Firefox ve Chrome için yapıyorlarsa elleri mahkum IE içinde yapmalılar aynı özeni göstermeliler...
RelentlessRelentless
Üye
Sen diyorsan doğrudur Piranha abi :/
dodgerdodger
Üye
IE benim bilgisayarda açılışta hata verdiği için hiç deneme fırsatım olmadı :(
acdervisacdervis
Mod
Haberlere en beğenilen yorumlar eklenirken bir yer gözden kaçmış: yeni bir yorum girince en beğenilenler sekmesinin üstünde çıkıyor. Tüm yorumlar bölümünde çıkmalı.
FeylingFeyling
Üye
Yeni kayıt alırken, kayıt tuşu çalışmıyor. Arkadaşım kayıt olamıyormuş. Ben denedim, bende de kayıt tuşu işlemiyor.

Edit: Şu an çalışıyor. Sorunsuz şekilde hesap açabildim.
sultan ısultan ı
Üye
Şüpheli Web Sayfası Bloke Edildi

Buraya erişmeye çalıştınız:

http://oyungezer.com.tr/forum?func=showcat&catid=92

Güvenliğiniz için bu web sayfası bloke edildi ve inceleme için gönderildi. Kimlik avı ve Internet güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Symantec Web sitesini ziyaret edin.

Bu web sayfasını ziyaret ETMEMENİZ önerilir, bununla birlikte bu web sayfasının güvenli olduğunu biliyorsanız, bu web sayfasını ziyaret etmeyi seçebilirsiniz.

Bu siteden çık
JerryJerry
Üye

Şüpheli Web Sayfası Bloke Edildi

Buraya erişmeye çalıştınız:

http://oyungezer.com.tr/forum?func=showcat&catid=92

Güvenliğiniz için bu web sayfası bloke edildi ve inceleme için gönderildi. Kimlik avı ve Internet güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Symantec Web sitesini ziyaret edin.

Bu web sayfasını ziyaret ETMEMENİZ önerilir, bununla birlikte bu web sayfasının güvenli olduğunu biliyorsanız, bu web sayfasını ziyaret etmeyi seçebilirsiniz.

Bu siteden çık

FALSE POSITIVE.
discussioncontroller