Hata listesi :(
kurtkapankurtkapan
Üye
yazdıydım ben galiba daha önce ama emin olamadım.
SYSCLEANER
Mod

ben denedim, olmamış.
syscleaner ne ara kırmızı oldu :D

Roahahaha SYS hates red color SYS SMASH!!!!

image
PiranhaPiranha
Üye
Yine, altyapıyı elden geçiriyoruz - geniş kapsamlı bir yama geliyor - tüm topicler elden geçirilecek vs vs demeler başlamış :??? :uhoh2: hayırlara vesile olması dileğimizle. Aman diyeyim bu işler yine yeniden yüze göze bulaşmasın kaş yapıyoruz derken göz çıkarmayın da, neyse :) Yani sözün özü çok gördük böyle yenilenmeleri gözden geçirmeleri, ağzımız çok yandı yoğurdu üfleyerek yiyelim anlamında anlayın.
TodzaTodza
Üye

Yine, altyapıyı elden geçiriyoruz - geniş kapsamlı bir yama geliyor - tüm topicler elden geçirilecek vs vs demeler başlamış :??? :uhoh2: hayırlara vesile olması dileğimizle. Aman diyeyim bu işler yine yeniden yüze göze bulaşmasın kaş yapıyoruz derken göz çıkarmayın da, neyse :) Yani sözün özü çok gördük böyle yenilenmeleri gözden geçirmeleri, ağzımız çok yandı yoğurdu üfleyerek yiyelim anlamında anlayın.

Utandıracağız lan seni :lol:
AjiratheIX
Üye
Komik resimler 1792. sayfada kötü amaçlı yazılım varmış. Google'ın yalancısıyım.

image
kral julienkral julien
Üye
Sıkça çıkar oldu bu uyarı. Ogz yanlış sularda yüzüyorsun
FirewingFirewing
Üye
Verilen linklerden dolayı Google saçmalıyor olabilir. Salak salak yerleri blackliste almaya başladılar son zamanlarda.
ShaniShani
Üye
Meh.ro mu ne o siteyi engelliyor. Oradan bir resim paylaşılmış sanırım.
darkredangeldarkredangel
Üye
CúthalionCúthalion
Üye
Haberler, İlk 10 dakika gibi bölümlerde sayfa değiştirince o üstteki sayfa değiştirme şeysi yok oluyor, başka sayfaya geçemiyoruz?
discussioncontroller