Alıntı Hatası
Aranel
Üye
Command & Conquer: Red Alert 3 başlığında Cruel Shinigami'nin girdisine alıntı yapmaya çalışırken:

Fatal error: Call to undefined function template_menu() in /home/seti42/public_html/smf/Sources/Load.php(1726) : eval()'d code on line 292
HazeHaze
Üye
Ahah, evet, önceden arayüz kayıyordu, şimdi toptan gitmiş. XD
elderhusman
Üye
ben de alıntı yapıcaktım yapamadım.daha biraz önce denedim olmadı ilgili makamlara duyrulur
Misafir
ewet oluyor o beta gitti sorunlar başladı
Betrayal
Üye
Ne olmuş böyle bu siteye yahu? Yazılan mesajların renklerinden dolayı okumak imkansız, nereden ayar yapılıyor bir güzel anlatılıverilse.
Canseidon
Üye
Bende de oluyor bu sorun arada sırada... Tekrar tekrar deniyorum anca yapabiliyorum... Hata bol sitede zamanla toparlanır inşallah.
Misafir
@üye adı ya da

<blockquote class=\"UserQuote\"><div class=\"QuoteAuthor\">üye adı dedi:</div><div class=\"QuoteText\"><p></p></div></blockquote>

Şeklinde yapabilirsin.
Misafir
      <blockquote class=\"UserQuote\"><div class=\"QuoteAuthor\">lynx lynx dedi:</div><div class=\"QuoteText\"><p> </p></div></blockquote>
olmayacak mıydı?
KocaAyak
Üye
Betrayal dedi:

Ne olmuş böyle bu siteye yahu? Yazılan mesajların renklerinden dolayı okumak imkansız, nereden ayar yapılıyor bir güzel anlatılıverilse.

firefox'ta yazilar ile ilgili hic bir sorun yok.eğer siyah ise yazilar Ctrl+f5 yaparak sorunu giderebilirsiniz.ie suan icin tam anlamiyla desteklenmiyor.o yüzden opera ya da firefox kullanmani tavsiye ederim.ie kullaninca mönülerde karisiyor bazen.

edit:gordugunuz gibi firefox 3 ile rahat bir sekilde alinti yapabiliyorum :)

firefox kullanmiyorsaniz suradan indirebilirsiniz

http://www.mozilla-europe.org/tr/firefox/
Misafir
acdervis dedi:

Böyle yapınca da oluyor ama. =)
KocaAyak
Üye
sorunu çözemediyseniz alintiya sag tiklayip yeni pencereden ac dediginiz takdirde o hata ile karsilasmiyorsunuz.simdilik bu tarz yontemler ile idare etmeye calisacagiz :) zamanla hicbiri kalmayacaktir.
discussioncontroller