Alıntı hatasının çözümü!
peace
Üye
Kişiyi tanımadan önyargıda bulunman beni üzdü neLTu,kendimi düşünen bir insan asla değilimdir,sevginin paylaştıkça büyüdüğüne inanan bir insan olarak...
Paylaşmamamın sebebide sadece kendimde yaşadığımı sanmam.(İnandırıcı gelmeyebilir ama öyle)
KocaAyak
Üye
saka yaptim abi.nereden bileceksinki herkeste ayni sorunun oldugunu.dil cikardim zaten :) oylesine yazdim onu.
Misafir
Paylaşım için sağol baboş +54651 rep :D (Şakaydı :P ) Böyle bir çözümü bulman iyi olmuş neLTu ama ben en kısa zamanda bu sorunların çözüleceğine inanıyorum..
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Aferin be Neltucan, +rep ;D
KocaAyak
Üye
rica ederim kubidigim ve storm_bob.sorun hala devam etmekte,giderilene kadar yeni pencere acmaya ve sekmeleri kullanmaya devam :)
Sims 2 Ustası
Üye
neLTu dedi:

rica ederim kubidigim ve storm_bob.sorun hala devam etmekte,giderilene kadar yeni pencere acmaya ve sekmeleri kullanmaya devam :)

Sorun artık devam etmiyor?(En azından bende) çünkü şu alıntıyı da yeni sekme açarak değil küt diye üstüne tıklayarak yaptım. Firefox 3 kullanıyorum ben de.
KocaAyak
Üye

Sorun artık devam etmiyor?(En azından bende) çünkü şu alıntıyı da yeni sekme açarak değil küt diye üstüne tıklayarak yaptım. Firefox 3 kullanıyorum ben de.

evet sorun giderilmis ancak gorsel sorun hala devam ediyor.

HazeHaze
Üye
İlk baştaki haline döndü yani. Bunun çözümü başka yerlerde de verilmişti, ayrıca konu görünce bir garip oldum. XD
KocaAyak
Üye
niye garip oldunki?bir iki yerde ben uyardim,baktim olmayacak acma geregi duydum.mod'lar sakincali veya gereksiz oldugunu dusunseler kapatirlardi.10 kisi bu yontem ile sorununa bir sure cozum bulabildiyse amacina ulasmistir diye dusunuyorum.
FireMcFireMc
Üye
Çalışıyor gerçekten. =P
discussioncontroller