Cinsel İstismar (ya da tecavüz, taciz vs)
Rajaz
Üye
Beden dili? =P

Bir bilgi daha vereyim, osmanlı sadrazamlarını geçtim, diğer paşalar falan çok sıkı eğitime tabi tutuldukları gibi bir de üstelik 2 dil falan öğretiyorlardı. Ki dönemin bir çok sadrazamları falan 4-5 dil bilen adamlar. Genellikle fransızca, farsça, arapça, rusça, latince bilinen diller arasında sıklıkla yer alıyormuş.

Bizimkiler van münüt desinler anca peh. =P
S.Freud
Üye
geçin şimdi romantiz mi bildiğimiz ah oh denen seks dili ;D

edit:alkolluyum üstüme gelmeyin çok açık konuştun filan diye admin gelse tanımam şuan yani o derece  ;D
kurtkapankurtkapan
Üye
Adamın kafa iyiymiş.
Takıl sen Freud'cuğum.Sabah ayıldığında banlı görmede kendini.
:)
Neldock
Üye
Uzun uzun bir essay yazmıştım bu konuda, ancak şimdi buraya koymam son derece yersiz olur.

Her ne kadar insanca gelmese de, ben tecavüz-taciz zanlılarının hadım edilmenin yanında, fiziksel olarak başka engellerle de yaşamak zorunda bırakılmasının taraftarıyım. Öldürmeyip, öldürmekten beter etmek kısacası.
darkprensdarkprens
Üye
Neldock dedi:

Her ne kadar insanca gelmese de, ben tecavüz-taciz zanlılarının hadım edilmenin yanında, fiziksel olarak başka engellerle de yaşamak zorunda bırakılmasının taraftarıyım. Öldürmeyip, öldürmekten beter etmek kısacası.

Igrenc yahu. , gerci haketmis midir oyle yapan biri tartisilir.
AdramelechAdramelech
Üye
Neldock dedi:

Uzun uzun bir essay yazmıştım bu konuda, ancak şimdi buraya koymam son derece yersiz olur.

Hani İrandaki bu gereksiz katılığı sevmem. İsteyen istediğini yapar, istediğiyle sevişir, hatta aldatır. Ancak başka birine bunu yapmak ve hayatı boyunca psikolojik bazı sorunlar yaşamasına sebep olmak bence bunu hak eder. Bu katılığa gayet katılıyorum.
slayer1987
Üye
Rajaz dedi:

Beden dili? =P

Bir bilgi daha vereyim, osmanlı sadrazamlarını geçtim, diğer paşalar falan çok sıkı eğitime tabi tutuldukları gibi bir de üstelik 2 dil falan öğretiyorlardı. Ki dönemin bir çok sadrazamları falan 4-5 dil bilen adamlar. Genellikle fransızca, farsça, arapça, rusça, latince bilinen diller arasında sıklıkla yer alıyormuş.

Bizimkiler van münüt desinler anca peh. =P

Ayrıca en az 1 sanat dalıylada uğraşırlarmış(resim,şiir gibi).Sanılanın aksine haremde keyif çatan tipler değil :)
S.Freud
Üye
Neldock dedi:

Hiç düşündünmü ben neden sapık değilimde o insan sapık diye?
LovermanLoverman
Üye
Psikolojik bir tedavi uygulanması gerekiyor bence. Bu illa katı bir şekilde yapılacaksa tecavüz zanlısını cinsel ilişkiden soğutacak şeyler yapılabilir. Bunun da kötü sonuçları olur elbet. O yüzden gayet dikkatli ilerlemek lazım organ kesmek yerine.

Baltaci'yla katerina rusca mi anlasti yoksa osmanlica mi?

Slavlarla vücut diliyle anlaşmak varken..

Bence hiç gerek kalmamıştır herhangi bi dil müdahelesine.
Neldock
Üye
S.Freud dedi:

Hiç düşündünmü ben neden sapık değilimde o insan sapık diye?

Düşündüm, elbette düşündüm. Ben altımda çırpınan kadının ırzına geçmeden kalkıp gidebilecek kadar medeniyim, bu kadar insanım.

Sen soru eklerinin ve dahi anlamındaki "de" bağlacının ayrı yazılacağını düşündün mü hiç? Pardon, düzeltiyorum; öğrettiler mi?
discussioncontroller