Ortak Çalışma Alanları - OÇA -
Neldock
Üye
Kuralların çiziliş şekli biraz sert olsa da, hoş bir şeyler çıkartabiliriz.

Ben bu gece muhtemelen 3-4 proje görürüm rüyamda. Bazen çözemediğim Questlerin çözümünü görüyorum, işe yarayabilir. ;D ;D

Her ay DVD içeriğine ülkemizin amatör oyun programcılarının oyunları konulabilir. Hepsini oynayan üyeler her ay yapılacak anket ile en çok hangisinin sevildiğini seçerler.

Ama bu da her ay belli tarzda oyunların yollanmasını gerektirir. Bir strateji oyunu ile bir platform oyununu karşılaştırmak saçma olabilir. Ama bu durum da her ay dergi içeriğine eklenecek "Önümüzdeki ay şu türün ayı, bu tarzda oyunları olanlar göndersinler şu şu adrese." şeklindeki bölümü ile engellenebilir.
marrow
Üye
evet bir çok alanda yardımcı olabiliriz benim en hoşuma giden şu oldu bu forumda herkes bir çok oyunu oynuyor ve çoğumuz oyun güzelse onu bitiriyoruz dergi malum sayfa sayısı belli her ay belli oyunlara tam çözüm ayırabilir biz üyeler ise oynayıp bitirdiğimiz kimi oyunlarla ilgili materyalleri hazırlayıp koyabiliriz böylece sitenin müthiş bir tam çözüm, oyunla ilgili taktikler, tavsiyeler gibi arşivi olabilir hatta arada güzel olanlar dergide de yayınlanabilir hemde yazarlara daha az yük biner hemde sitenin kullanılabilirliği artar
bence bu uygulama çok güzel olur bilmem siz ne düşünürsünüz :)
fluxdemon
Üye
marrow, güzel düşünce gerçekten, birçok oyuncunun çeşitli konularda yardım alması için gereken kaynağı sitede, hem de yazarların sırtına daha fazla yük bindirmeden olurşturabiliriz bu şekilde :)

bu arada, kurallar sert ama gerekli olmuş , oyungezer adına önemli başlıklar olduğu zaten belirtilmiş, bu yüzden yerinde kurallar :)
denoleyn
Üye
Evet bu tam çözüm işi olabilir. Ya da bunları dergiye koymak yerine DVD'ye konulup sayfa kaplanmamış olur.  Ben böylesini isterim şahsen. Bir tam çözüm en fazla 1 MB olur sadece yazı olursa. 1 ay içinde 5 tane kaliteli tam çözümü hangi dergi yapabilmiş ki?
Laçin
Üye
Çok güzel bir fikir...
denoleyn
Üye
Laçin. Yanyana açılan Oyungezer'in incelemesi ve OÇA konularında son mesajlarını görünce bir garip oldum. Fikir adamıymışsın sen ;D.
ofcmofcm
Üye
Tam çözüm ne ki ben daha neler yaptırıcam size görün =)
StormOrjin
Üye
Kuralların sert olması iyi olmuş. Uygulamada güzel. Evet.  Sabırsızlık ile bekliyorum.

DipnotSorusu:Avatarımda "LOL" Yazıyor diye daha ilk mesajımla birlikte ilk uyarıyı almam gibi bişey mümkün değil di mi?
ofcmofcm
Üye
di
Misafir
Yalnız üyelerimiz bu kuralların uygulanmadığından şikayetçi Tuğbek Bey. Ben de kendimden şikayetçiyim hatta. Konuyu dağıtan mesajları silmek, ve hatta subjektif olmak istiyorum; ama geyiğe saran veya konudan uzaklaşan mesajların sayısı oldukça fazla olduğu için bir el atarsam konunun üzerinden tornado geçmişe döneceğinden korktuğum için olduğu gibi bırakıyorum. Yok mudur bunun bir çözümü? Çocukluğuma mı inmeliyim, en korkunç kabuslarımla mı yüzleşmeliyim, nedir?
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller