Ortak Çalışma Alanları - OÇA -
BayRedBayRed
Üye
http://www.oyungezer.com.tr/component/option,com_smf/Itemid,26/topic,1537.0/

bu konunun OÇA olmasını talep ediyorum

(ayrıca marrow inan oyungezerin incelemesi konusunu senin burda yazdıklarını görmeden açtım hatta attığın msjın zamanına baktım bide benimkine baktım ve sonra ilk senin fikrin olduğunu öğrendim .fikrini çalmak olmasın . benimde aynı fikir aklıma geldi ve madem aynı fikri paylaşıyoruz  bu konuda bana destek olursan sevinirim . )
anger rabbit
Üye
ben de nedir bu oça diyordum.
StormOrjin
Üye

ben de nedir bu oça diyordum.

İlk okuduğumda "Oku Çalış Adamol" gibi bişey düşünmüştüm bende. Ama çıkmadı... XD
ofcmofcm
Üye
Elini korkak alıştırma Eren. ben hayli mesaj sildim şu ana kadar OÇA başlıklarından. Ama bu tabii OÇA başlığında ne olduğuyla da ilgili. Mesela Online Editörler başlığında zaten yürütülen bir çalışma yok o başlık daha çok duyuru amaçlı. Bu yüzden konu dağılmalarına göz yumuyorum. Ama Crysis başlığında bir proje gidiyor, orda konuyu dağıtan mesaja acımıyorum. Yani konuyu dağıtmaktan kastımız aslen orda yapılmaya çalışılan bir iş varsa ona engel oluyor olmak.
Laçin
Üye
Bence geyik baya ilerlemişse mesajlar silinir,ama ilerlememişse uyarı yapılır,devam ederse silinir.Ama sanırım sizin vaktiniz pek yok ve dergi rayına oturana kadarda olmayacak.O yüzdendir ki foruma bir adet rocko şart oldu ;D OÇA alanlarında mesajların silinmesi gayet doğal,ben hala crysis başlığına geyik mesaj attıklarına inanamıyorum. :(
Dexter
Üye
rocko'muz var zaten :) erengy her anime sefasından önce foruma girip güzel bir temizleme yapıyor sağolsun... zaten en çok mesaj gelen ve tartışma yaşanan başlıkları göremeyince "erengy was here" yazılarını görür gibi oluyorum ya, neyse :)

bu arada, yeni oça yarısını hevesle bekliyoruz. ilki mutlak bir zaferdi zira :) hepinizin ellerine sağlık dostlar. sayenizde türk oyun sektörü uzandığı yerden doğrulmaya başlıyor.
ofcmofcm
Üye
Moderatör seçerken gerçek hayatta sessiz sakin olan tipleri seçeceksin zaten. Moderasyona başlayınca canavar kesiliyorlar =) Gerçi Eren'e Rocko benzetmesi yapan dillere acı biber sürüyoruz o da biline. İnsan kavgada etmez öyle laf =)
Laçin
Üye
Bencede,erengy me laf söyletmem direk meksika biberiyle girişirim,adam bitaraflarını yırtıyor forum için,şikayet etmeyi anlayamıyorum bir türlü(bu laflar dexter'a değil ;D ) bence gerksiz ne varsa gitmeli,gerisi teferuat ;D
Misafir
Erengy'ye yatıp kalkıp dua edelim bence biz.
Dexter
Üye
yanlış anlaşılmasın. erengy'e saygım sonsuzdur. adam resmen boş zamanlarında forumu temizliyor :) her foruma böyle bir mod şart efenim :)
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller