Ortak Çalışma Alanları - OÇA -
Laçin
Üye
Ben sana ithafen yazmamıştım,forumda malum kişiye benzetiyorlar,benim biraz konuşma fırsatım oldu erengy ile gerçekten tam aksine şeker gibi,4 4 lük bir adam ;)
Ruaemerthal
Üye
Zor İş Yaw Bu Mod'luk :D Bir Ton Gereksi mesajı Temzileyeceksin, Kişisel Davranmayacaksın, Gerekirse Lafınla Susturacaksın :D Allah Dayanma Gücü Versin Modlarımıza :)
Laçin
Üye
Amin! derim...
exekopat
Üye
ben serkan  emsnimi  vereyim size  sacma gelecek ama  ben yeni kadıldım foruma  bişe  bilmiyom emsnden konuşurs  oflu_serkan@hotmail.com
lütfen yanlış anlamayın :D
Misafir
yok yanlış anlamayızda türkçe bilmiyor musun yoksa özellikle mi böyle yazıyorsun.. bu değil çünkü tüm mesajlarında türkçe namına birşey bulunmuyorda..
Laçin
Üye
Ben arkadaşla msn'de konuştum üstüne bir de engellemediğim halde papara yedim ve anında msn'i kaldırdım profilden ;D
Wild_Style
Üye
Saol abi güzel olmuş ya süper bi açıklama valla ikide okumuşum oksa ben çok şaka yapaım ama dikkatli olupşaka yapmam hadi hekeze kolay gelsin
Xaladin
Üye
Tam olarak ne yapılacağını kavrayamadım açıkçası. Ayrıca şu anda feci derecede dikkatli yazıyorum. İğneleyici cümle kurmamam gerek. kurma.. kurma.. kurma..

Topicin ve organizasyonun amacını bilmek, elimden geldiğince destek veya köstek olmak istiyorum. Eğer [sansür] yapımcılarına bir suikast düşünüyorsak ben varım :P

Şaka bir tarafa, sahiden daha önce de birkaç amatör projede yer almış ve şu anda da kendi çapında bir proje üzerinde kafa yoran biri olarak, nedir olay bilmek istiyorum. Belki bir katkım dokunur.
Laçin
Üye
Bazı konulara OÇA işaretini koyuyor moderatör amcalar.Şimdi bu OÇA'ya örnek vermek gerekirse "Türkçe Crysisi kopyalatmayalım" başlığı bir OÇA.Oraya konudan alakasız mesaj atmak ve düşüncelerini dile getirmiş insanları hor görmek yasak.Kısaca OÇA "şirinler mon:on" demek.
a_smurfa_smurf
Üye
OÇA tam olarak öyle değil aslında. Polyannacılık oynamıyoruz orada. OÇA teknik olarak, kimsenin birbirlerinin fikirlerine saldırma hakkı olmadığı bir yer.

Genel olarak OÇA'ların amacı da bir şeyler üretmek. Bu bir proje olabilir, bilinç üretmek olabilir, vs.

En kısa özeti böyle Xala.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller