Alpha Üyesi
isoticisotic
Üye
ALPHA AS F..HORT
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye

ALPHA AS F..HORT

Biri silsin la şunu.
PiranhaPiranha
Üye
(önceki sayfadan son mesajları görünce yazasım geldi)
ALFA, BETA, kaşınmayın artık. hepsi tatlı bir huzurla mazide kaldı getti. :D En son 28 Temmuz'da mesaj gönderilmiş bugün hortlatmışsın...
dodgerdodger
Üye
Jedi Knight, Jedi Consular vardı hala alfa-beta diye eğleniyorsunuz.

edit: larva falan vardı. teeey buralar hep tarlaydı.
StormOrjin
Üye
Ah bi Laçin arazi kapattı buralardan. Forumun açıldığı ilk ay içinde açılan neredeyse tüm konuları Laçin açmıştı. Şimdiki aklım ozaman olsaydııı... fsd
QuendarthQuendarth
Mod
Hatırladığım kadarıyla asıl konu açıcı Kusa'ydı. Laçin sürekli online'dı ve bayağı mesaj yazıyordu ama konu açmada Kusa'nın gerisindeydi.
StormOrjin
Üye
Ben hangi konuya girsem açan kişi Laçin'di açıkçası. Tabii kusa'da açmış olabilir bolca konu. Ozamanın istatistikleri yok sanırım şu an. Benimde aklmda sırf Laçin kalmış. Artık kaç kere denk geldiysem. xP
bfrheostatbfrheostat
Üye
Benim de hatırladığım kadarıyla kusa'ydı sürekli başlık açan. Hatta bazı başlıkları ve mesajları saçma sapandı diye çok fazla eleştiriliyordu o zamanlar :D
QuendarthQuendarth
Mod
En çok başlık açanlar listesinde de uzun süre tepede kalmıştı (forumu bırakmış olmasına rağmen).
PiranhaPiranha
Üye

Jedi Knight, Jedi Consular vardı hala alfa-beta diye eğleniyorsunuz.
edit: larva falan vardı. teeey buralar hep tarlaydı.

Aman abi Jedi Knight, Jedi Consular diyerek eski yaraları deşme açtırtma eski defterleri B)
2007 yani OGZ öncesi eski forumumuzda aldığım son rütbem buydu benim (rütbelerden en önemliside buydu). hiç unutamıyorum lan. rütbe falan alakam olmaz, illaki kazanayım msj kasayım diye bi derdimde hiç olmadı. Az ama öz yazardım aynı burdaki gibi... İşte eski forumda yıllar sonra tam bu rütbeye ulaştım (ki millet gibi her gün her konuya mesaj yazmadığım mesaj kasmadığım halde hakkıyla kazandım ülen), daha senesi dolmadan pılımızı pırtımızı topladık Oyungezer'e geçtik (Sinan, Tuğbek, Serpil ve tüm 2007 öncesinden şimdi burada olanların kulakları çınlasın hey gidi günler hey). of ülen Jedi Knight rütbemin sefasını süremedim yanarımda buna yanarım :tongue3:
discussioncontroller