Hileler
cordobian
Üye
ben ogz gergisinde ve sitesinde hiç hoşuma gitmeyen bir şey olan hile bölümünü gödrüm ve çok kınadım çünkü bir oyunun tadı hilesiz bitirince çıkıyor ayrıca gençliğe sorunce X oyununu bitirdinmi diye hileyle bitirdim diyorlar o zman benim sinirim tepeye cıkıyor. Bu gorusume katılmanız benim için önemli değil ama lutfen oyunlarda hileye son ayrıca ogz ekibi lutfen sitenizden hileler derginizden oyunbozanı kaldırın boylesi size cok yakışır
[WT]Elessar
Üye
Bu dergiyi okuyan ve bu siteye giren herkes oyunları hakkıyla oynayacak diye bir kaide yok. Ya da bazı oyunların bazı yerlerinin imkansız olması için yaratıldığı da mevcut. E daha ne?
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Hileyi isteyen yapar istemeyen yapmaz. Ya da insanın iradesine bağlı bir şey bu. Ayrıca hile yaparak oyun bitiren arkadaşlarına neden sinirleniyorsun? Ne güzel onlarla dalga geçme fırsatı elde etmişsin işte :)

Bir de şu var: Tüm hileler oyunu bitirme amaçlı değil. Bazıları oyundaki ilginç şeyleri görmemizi sağlıyorlar (Başka türlü Max Payne'deki Mona'yı nasıl çıplak görebilirdik :D).

Not: Mesajındaki yazım hatalarına dikkat..
Misafir
Ya da Gta serisi bilgisayarda hileyle oynayınca farklı zevkli oluyor. Kimisi sever kimisi sevmez ama karışamazsın ki.
The White Lord
Üye
O değilde, arkadaşımız "Okur İncelemeleri"ni "okur gözlemleri" sanmış galiba :) .
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
O insanın kişisel tercihidir bir kerei. Mesela biri için hile ile oynamak daha zevklidir bir başkası içinse çok saçma bir eylemdir.
cordobian
Üye
ne cok hile kullanan varmış :D ama hiç bir oyun hilesiz geçilemeyecek kadar zor olmaz varsa oyle bir oyun soyleyin bilelim [WT]Elessar ozellikle senden bekliyorum
Misafir
Sacred. Çölde kalıyorsun ve yanında su olması lazım ama bir bug yüzünden konsolu açıp almanca su yazmamız gerekiyordu diye hatırlıyorum.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Evet Sacred'da öyle bir durum vardı. O görevi hile yapmadan geçen yoktur herhalde..
HazeHaze
Üye
cordobian dedi:

ne cok hile kullanan varmış :D ama hiç bir oyun hilesiz geçilemeyecek kadar zor olmaz varsa oyle bir oyun soyleyin bilelim [WT]Elessar ozellikle senden bekliyorum

Kaç oyun oynadın ki? Eski oyunlara falan bulaştın mı hiç?
Misafir
Ghosts n Goblins'e sevkediyorum arkadaşı...
discussioncontroller