En çok Türk hangi server'da?
encladus
Üye
peki en cok horde tarafında turk olan server nedir :)
king1606
Üye
Ben hiç türk göremedim.Hatta özellikle adımı bursa yaptım.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Hangi sunucudasın ?
king1606
Üye
Emeriss
Minator
Üye
Bugün başıma gelen içler acısı bir olayı anlatmak istiyorum zira bana çok koydu bu durum. Öncelikle şunu söyleyim ben bu sene hazırlık okuyorum ve ingilizceyi yeni öğreniyorum. Dungeon'a tank olarak katıldım bir süre ilerledikten sonra bana yazılan bir şeyi anlamadım ve şöyle dedim.

I don't understand i have lernt english since 3 months. Kimse bu durumu sıkıntı etmedi biraz daha takıldıktan sonra herkesin nereli olduğu muhabbeti çıktı bende Türk oduğumu yazdım olay aynen şöyle gelişti içlerinden birisi bir laf dedi ve sonra yazadığımız diyalog Y:Yabancı B:Ben

Y:Turks that can't speak english
B:You're wrong i have learned
y:no you heven't

Bunu demesiyle dungeon'dan atılmam bir oldu. Tek suçum türk olmak mı hiçbirşey demedim üstelik.
HolybolyHolyboly
Üye
Ne yazık ki oyundaki genel türk oyuncu profili içler acısı olduğu için bunun olması gayet normal.Çoğu türk oyuncu "saygısızca" davranışlar sergilediği için türk oyunculara bakışın böyle olması da normal.Takmamanı tavsiye ederim.(eğer oyunda yeni isen diyorum.Buna benzer çok davranışlarla karşılaşabilirsin.)
StJoan
Üye
Haters gonna hate muhabbeti var. Türk olsun, zenci olsun, fransız olsun herkesten ve en çok da kendilerinden nefret ederler. Eurofag vs amerifag muhabbetlerini duymuşsundur.

Bunun yanında tükr dolu bir guilde gidersen çok daha kötüsü ile karşılaşman işten bile degil.( bilimum milliyetçi guild isimleri, general da türkçe sövenler, bol bol drama ve yeteneksiz türk oyuncuları)
guybrushtwood
Üye
burning legion
sylvanas
özellikle bl de sorarlar polak or turkish? diye
discussioncontroller