Üstbaşlık Problemi
Big Boss
Üye
Üstbaşlıklar gitmiş. Sadece ara ve mesajlarım var. Diyelim konu dışında bir konuya girdim. Başka konuya geçmek için ta en başta forum anasayfasına dönmek zorunda kalıyorum.

Eğer yeni bir tasarımsa ''Naaaptınız abi siz ya?''
Phantom Lord
Üye
Evet ben de şimdi farkına vardım. Tahmininmce Berkant Abi'nin değişiklikleridir. Geçer birazdan.
Misafir
En çok kullandığım 2. arabirimi silmiş galiba Berkant Abi.Abi lütfen düzelt şunu.
Misafir
İlk cümlen saygı istek çerçevesinde ikincisi emir kipinde. Bu da güzel. Berkant ayar çekiyordur, sabredin.
Misafir
Lynx lynx dedi:

İlk cümlen saygı istek çerçevesinde ikincisi emir kipinde. Bu da güzel. Berkant ayar çekiyordur, sabredin.

Acaba bana mı dedin anlayamadım ???.Eğer bana demişsen ikiside istek kipinde.Eğer dikkat edersen ikinci cümlede lütfen var.
Proper
Üye
Ya ne kadar takıyorsunuz nu tür şeyleri rahat olun.
Misafir
hmm ayrıca sayfanın en altında "8: iconv() [function.iconv]: Wrong charset, conversion from `iso-88599' to `ISO-8859-9' is not allowed
Dosya: /home/seti42/public_html/components/com_comment/joscomment/utils.php
Satır: 488" yazıyor. bu problemle ilgili mi bilmiyorum ama
Misafir
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,8521.msg366847/topicseen,1/#msg366847jasdjasıdjasxdxdxdoajsdojadsahı11101010 tadında adresleri düzeltiyormuş Berkant abi. Bunun bir yan etkisi olabilir xD
Misafir
Araya 'ı' girmese anlıcam da. xD
Marquez
Üye
Böyle zor oluyor forumu gezmek, haydi Berkant abi iş başına :P
Misafir
Lynx lynx dedi:

Araya 'ı' girmese anlıcam da. xD

Düşün yani, o derece deli adresler xD
discussioncontroller