Problemim var ve sizi size şikayet ediyorum.
Dexter
Üye

laçin kitlenen bir konuya mesaj atmak istediği için o konun yeniden açılması,laçinin istediğini yazması ve konun yeniden kapanması bence doğru değildir (tekrar ediyorum kişisel almayın laçini bende severim saygım sonsuzdur ) ama laçin olsun başkası olsun böyle bir durum olmamalı.

Böyle bir şeyin olmadığına ve senin de bunu tahmin ettiğine kesinlikle eminim.
ElladanElladan
Üye
Oooo savaş baltaları çıkmış yine, yine birini almışız aramıza ayar oğlanı etmişiz. Her gelen vermiş ayarını. Arkadaşlar lütfen ya, derginin, forumun ya da artık her biri ailemizin bir üyesi olmuş editörlerin, sevgili forum kullanıcılarının (Laçinlerin [ naber len? =) ]) savunulmaya ihtiyacı yok. Arkadaş da küfür etmemiş zaten kimseye.

Dediğim gibi biliyorum hepsini çok seviyoruz ama bırakın da cevabı adminler versin.
Misafir
Aslında her kanaldan ve her merciden cevap verilmesine rağmen uyarılara kulak asılmaması söz konusu. Derginin ve forum yönetiminin iyi niyetinden çoğu üyemizin emin olduğuna şüphem yok benim, şüphesi olanlarla temasa da geçiyoruz ama amaçlar farklı demek ki. Bu başlık da yaptırım uygulanan diğerleri gibi kendini imha edecektir.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller