Arkadaşlar bi yardım lütfen (şimdiden konuyu inceleyenlere teşekkürler)
CozgurY
Üye
arkadaşlar WOW da kaç karakter yaratabiliyoruz ben 4 diye okudum bir kaç yerde eğer 4 karakter yaratabiliyorsak eski karakterimiz sildikmi tekrar yerine yeni karakter yaratabiliyomuyuz yada o kota bitiyomu yardımlarınız için çok teşekkürler
Misafir
Yok 4 falan, 50 tane diye biliyorum ben. Bir realm'de belli bir miktar, toplamda ise 50.

Ama bir realm'de kaç tane yaratabileceğin hakkında kesin bir bilgim yok. Ama benim şu anda 6 tane karakterim var :D
CozgurY
Üye
Elegost Çok teşekkür ederim aydınlattığın için aslında bu forumda 50 sınırını okumuştum fakat 4 ü de başka bir akç yerde okuyunca biraz korktum  şu anda level 52 warriarum level30 druidim ve leve22 mage var ikisi bir serverda biri farklı bir serverda bir karakter daha yaratçaktım şimdi LK de çıktı ondada deathknıght yaratmak istiyorum fakat 4 ü okuyunca farklı bir karakter yaratmayım LK yi alıp Death Knıght la oynayım diye karakter yaratmıyodum tekrar çok teşekkürler
gokhancakmakq
Üye
Arkadaşım 50 karakter sınırı var diye biliyorum
KocaAyak
Üye
a-smurf dedi:

1 Key = 1 Hesap
1 Hesap = Toplamda maksimum 50 karakter.

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,7505.0/

linke goz atmalisin faydasi olur belki.
gokhancakmakq
Üye
Bu verdiğin link çok yararlı teşekkürler arkadaşım ...
NephreiL
Üye
1 Realm de 10 toplamda 50 karakter hakkın var.( Oyuna girerkenki yükleme ekranında karşıma çıkmıştı)
Misafir
Oyuna girerken çıkan ipuçları değişmiş farklı şeyler gelmiş :) Threat ile ilgili bir tane vardı bana daha önce denk gelmemişti mesela. Yeni eklenmiş olabilir.
NephreiL
Üye
Evet gözüme bir iki tane çarptı değişmiş.
DharkanDharkan
Üye
Tip: You can turn these tips off.
discussioncontroller