Wrath of the Lich King Collectors Edition Hakkında (Şimdiden Teşekkür Ederim)
gokhancakmakq
Üye
Merhaba arkadaşlar Wrath of the Lich King aldım şimdi daha yeni ama bir sorum olacak;

Ben bu oyunu hem notebookta hemde evimdeki bilgisayarımda oynuyorum bu genişleme paketini iki pc de bulunan oyunların üstüne mi kuracağım bir aksilik çıkmaz değil mi ? ...
KocaAyak
Üye
evet diger oyunlarin yani world of warcraft ve world of warcraft tbc'nin uzerine kuracaksin.ek olarak ozel bir sey yapmana gerek yok.dvd'yi tak ve kurulumu baslat.
gokhancakmakq
Üye
Çok teşekkür ederim neLTu ...
gokhancakmakq
Üye
Ama herkesin WORLD OF WARCRAFT: WRATH OF THE LICH KING COLLECTORS EDITION almasını tavsiye ederim çok havalı ve içindekiler mükemmel
gokhancakmakq
Üye
Kıyamıyorum şuan açmaya :(
MonthiusMonthius
Üye
Çok güzel olmasına çok güzel Collector's Edition, ama çok da pahalı aynı zamanda...

Ha, aldım, memnunum genede, pişman da değilim, orası ayrı. =p
gokhancakmakq
Üye
Yok pişmanlığım yok gerçekten çok para ama bir kere alıyorsun sonuçta ...
gokhancakmakq
Üye
Diğer WORLD OF WARCRAFT: BATTLECHEST pakete pakete para vermemiştim

Çok teşekkür ederim uyarın için ... Ama Tişört çıkmıyor :)

Ben göndereyim sana tişört ayıp ettin ...

Kusura bakmaya unutuyorum alışmışız paldır küldür forumlara kusura bakma
KocaAyak
Üye
gokhan,edit olarak yazarsan aklina sonra gelenleri flood yapmamis olursun.forum duzeni acisindan bu tarz davranislardan kacinmaliyiz.

bu arada evet collector's edition cok guzel.belki wotlk alirken collector's edition alirim.tshirt koysalar daha guzel olurdu gerci :)

uste edit:rica ederim gokhancakmakq.en kisa zamanda alacagim ama soyle aklima yatan bir tshirt yok.yani iste bu diyemiyorum gorduklerime :)

karsima cikmasini bekliyorum istedigim tshirt'un anlayacagin :P (sanki evlilik karari veriyorum yahu)
MonthiusMonthius
Üye
Şu saatten sonra piyasada bulman zor CE'yi neLTu. =) Bulsan bile ancak 170'e alıp 250'ye satanlardan falan bulursun muhtemelen...
gokhancakmakq
Üye
Yok Arkadaşım ben istediğin adette bulurum sana sorun değil yani ...

neLTu istesin yeterki sen iste ben sana yaratırım :) ...

Ne şımartması ben ciddi söylüyorum  :jedi: ...

Ya birde şu patch leri nereden indiririm hepsini birdaha netten yavaş yavaş çekmek istemiyorum torrent olmayacak ama  :saçbaş: ...
discussioncontroller