Wrath of the Lich King Collectors Edition Hakkında (Şimdiden Teşekkür Ederim)
KocaAyak
Üye
satan birileri mutlaka olacaktir onlardan temin ederiz artik montican :)

uste edit:gokhancakmakq simartiyorsun beni bak :D
gokhancakmakq
Üye
Daha önceden BC yüklü idi ve üstüne kurdum doğal olarak fakat account u upgrade yapmam gerekiyor mu acaba şuan bir aylık bedavayı kullanıyorum upgrade edersem o bir aylık bedavam gidermi birde ben DK ların seçimi sönük neden acaba upgrade etmediğimden dolayı olabilirmi Şimdiden teşekkür ederim ....

Teşekkür ederim kardeşim saol peki benim 1 aylık bedava sıfırlanmaz değil mi
KocaAyak
Üye
evet upgrade yapman gerekiyor gokhancakmakq.bildigim kadariyla upgrade yaptiginda sadece birinin 1 aylik ucretsiz oynama hakkini kullanabiliyorsun.

dk secememenin nedeni level'inin yetersiz oldugundandir.yeterli level'e ulastiginda(60 ve 70 level araligi bildigim kadariyla)dk acabilirsin.(dk actiginda level 55'ten basliyorsun diye biliyorum)
NephreiL
Üye
55 de Dk açabiliryorsun ve evet 55 den başlıyor.
KocaAyak
Üye
sagol nephreil hatami duzelttigin icin ^^ 60-70 level araligi diye biliyordum ben.yanlis okudum sanirim o kismi.
Misafir
DK seçimi sönük ise hesap WotLK'a upgrade edilmemiş demektir. Edildiğinde DK yaratamayacak olsan bile DK seçebilir, görünüşünü ayarlayabilirsin ama, yaratmaya çalıştığında uyarı verir. Olmaz =)

Upgrade edilmesi gerektiğini yükledikten sonra kendisi gösteriyor zaten, atlamak nasıl mümkün anlayamadım ben :)

OST Cd'sini sonunda kopyaladım bilgisayara ^^ Kıyamamıştım açmaya bile :D
HolybolyHolyboly
Üye
izmir alsancak D&Rda bitane kalmıştı geçen gün gördüm 180tl bende bir CE kullancısıyım gerçekten güzel bi olay :D
discussioncontroller