Oyungezer @ Last.FM
FireMcFireMc
Üye
Evet arkadaşlar, belki çoğunuz biliyorsunuz ama Oyungezer uzun bir süredir Last.FM'de. Last.fm'e üye olan arkadaşlar grubumuza katılarak forumlarında muhabbet edebilir ve shoutbox'ında geyik yapabilirler.

Linkimizi de verelim şöyle; http://www.last.fm/group/OyunGezer

Last.Fm Diyarlarındaki Oyungezerler;
ofcm
homesick alien
FireMc
Berx(+18 şatbaks uyarısı)
Çağlayan
neLTu
Arutha Arannox
AK_Lampard
resident evil 6
Gabriel
Toad
MrClown
Night Eagle
a-smurf
Elegost
Elladan
Harry Mason
bodo
Dark Templar
LooP
SerGeanT
AbidikMobidik
Vaizard
wincih
SpiN13
Laçin
Marked One
glowel
Kabraxis
Megadeth(Volkan)
iced
xleonxnkx
inesistente
Acetaminophen
[WT]Elessar
ElvenArcher
harvezter
Monthius
Trane
Claymore
MassSoulCurse
Glam
Proper
8.3.2009 tarihinde güncellendi.
Edit: Unuttuklarımız için özür dileriz, efenim. *-*
Misafir
Kimse sesini çıkarmıyor ki, bak hepimiz oradayız arkadaşlar. Gelin, katılın yahu.
Arutha Arannox
Üye
' Ve Arutha Last.FM ile tanıştı... '

FireMcFireMc
Üye

' Ve Arutha Last.FM ile tanıştı... '

Geç bile kalmışsın Arutha. Hoşgeldin. ^_^
Arutha Arannox
Üye
Hoşbuldum efendim =)
Çağlayan
Üye
Ben Last Fm'e girmiştim bir keresinde, sonra ne yapacağımı bilememiştim. Amacı nedir o sitenin?
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Müzik tabanlı sosyalleşme platformu gibi gözükse de güzel bişeydir last fm.Last fm indirdiğiniz küçük bir programla dinlediğiniz şarkıları skroplayıp listeler oluşturur ; hangi şarkıyı ne kadar dinlediğiniz, en çok hangi müzik gruplarını dinlediğinizi vb. bilgilerin dökümünü yapar ve böylece bir müzik zevki şeması çıkarır (bunu biraz da şarkılara konulan etiketler üzerinden yapar).Bu bilgileri kullanarak benzer müzik zevkine sahip olduğunuz kişileri vb. görmenizi sağlar.Bence en faydalı yanlarından birisi benim için müzik arşiviniz oturduktan sonra site üzerinden arşivini dinle seçeneğiyle çoğunlukla dinlediğiniz şarkılar olmak üzere benzer ve aynı şarkılardan oluşan bir radyo dinlemenizi sağlar ki müzik arşivinden uzakta olup bişeyler dinlemek isteyenler için birebirdir.Ayrıca yine etiketler üzerinden bir sanatçının radyosunu dinleyebilir o sanatçıyla aynı etiketleri taşıyan şarkıları dinleyebilirsiniz.
Çağlayan
Üye
http://www.lastfm.com.tr/user/Caglayanasli

Üye şifremi tozlu rafından çıkarıp buldum. En son 2006 Haziran'ında bişiler dinlemişim. Ama şöyle bi durum var. Ben evde bilgisayar başında hiç müzik dinlemiyorum. Bazen aklıma bir melodi takılıyor, onu arka arkaya dinliyorum. Ama esas şarkılarımı uzun yollarda, ya da uzun yol dememeli, sadece yollarda dinliyorum. Kulağımda müzik, bir yerden bir yere giderken hep müzikçalarımdan seçiyorum parçalarımı. Buna göre Last Fm ne kadar doğru yansıtıyor ki seçimlerimi?
KocaAyak
Üye
caglayanin mesajini gorunce bende kayit olayim dedim :)

http://www.lastfm.com.tr/user/neLTu
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Ipod'un varsa Itunes üzerinden de skroplama yapıyor diye biliyorum.
Çağlayan
Üye
I ıh yok, fakirim ben :( SmachMeydinÇayna modeli olur mu?
discussioncontroller