İstanbul'da Sevdiğimiz/Görülmesi Gereken Yerler
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Figürler bedava mı panpa...
HOXHOX
Üye
fener rum patrikhanesi - balat

içine girilmiyor haliyle, ama yakından görmek ve civar sokakları gezmek güzel. ben bu tarz geziyi çok seviyorum. bi yere giricen, öyle sokak sokak yürüyerek gezicen. bi de oradaki gibi ilginç, estetik yapılı evler varsa ne ala. ayrıca sanırım en islamik mahalleler orada. insanlar şeyh gibi, çocuklar bile sarıklı koşuşturuyordu. onları görmek de ilginç olabilir.

bahçeşehir göleti

burası istanbul içine baya uzak, avcılar üzerinden tekirdağ'a falan giderseniz uğrarsınız artık : D. ama çok güzel, büyük, içinde doğal gölet olan bi park. göl kaplumbağa ve kazlarla dolu. ekmeği elinizden kapıyolar böyle parmaklarınız ağzına giriyor kazların. başka yapılacak birşey yok park işte, ama yakın olsa ben hergün sırf bu aktivite için giderdim.
ReyJeyReyJey
Üye
o gölette mangal yapiyoz biz
118118
Üye
Suyun içinde mangalı nasıl yakıyonuz yaw, yalan söyleme...
tersadamtersadam
Üye
HOX dedi:

bahçeşehir göleti

burası istanbul içine baya uzak, avcılar üzerinden tekirdağ'a falan giderseniz uğrarsınız artık : D. ama çok güzel, büyük, içinde doğal gölet olan bi park. göl kaplumbağa ve kazlarla dolu. ekmeği elinizden kapıyolar böyle parmaklarınız ağzına giriyor kazların. başka yapılacak birşey yok park işte, ama yakın olsa ben hergün sırf bu aktivite için giderdim.

4 sene boyunca her gün ordaydım.kazlarla dolu ama kız yok.Kız ayarlamaya gidenler 60 yaşındaki teyzelerle geri dönerler.Ayrıca aşırı ıssız.2-3 tane kadın ve ufak bebeleri oluyor en fazla.Çocuk parkı var bi tane,yanında şok vardı.Bir de sahne gibi bi şey var.Sahneye yakın bi yerden de prestige mall'a çıkabiliyorsunuz.Kısacası bok gibi gitmeyin,eğlenilecek bi olayı yok.Alın manitayı sabahlara-gecelere kadar yiyişin,kimsenin umrunda olmaz çünkü insan yok.
Ayrıca belediyenin bi yeri var.Sanırım iş malzemeleri falan koyuyorlar.Hep tavuk dolu.Kurban bayramı zamanları da kesim yeri oluyor bildiğim kadarıyla.Olmuyorsa da büyükbaşları burada tutuyorlar,bok gibi değil bok kokuyor.
Bey_TBey_T
Üye
Kesinlikle Esenler otogarı. Mimarinin ve alan kullanımının tepe noktası. Her katında farklı bir dünya var, otogarı çevreleyen ve tek koridordan oluşan nezih otellerden söz etmiyorum bile.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Esenler otogarı İstanbul'un hatta dünyanın ufak bir yansıması.

Beğenenler: Triumvirate

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
abi inanılmaz kompleks mükemmel bir mimari var orada, orada geçen oyun yapılmalı bence. yolumuzu bulmaya çalışmalıyız sadece

özellikle altta otobüslerin dolaştığı karanlık katlar tam efso korku oyunu mekanları
defecteddefected
Üye
sedef adasının arkasındaki elio

image

image
kurtkapankurtkapan
Üye
o ney laaaaan
discussioncontroller