Ozel mesaj atilmiyor
fstx
Üye
Arkadaslar "Captain Black" nickname'li uyemize HDTV ve 2232BW monitor hakkinda bir mesaj atacam, iki gundur en az 10 kere denememe ragmen ozel mesaj atamadim.

[img width=150 height=126]http://img83.imageshack.us/img83/7673/screenshotoyungezeronlipn5.th.png[/img]

Gordugunuz gibi hersey normal, mesaj gonder'e basiyorum ayni sayfa tekrar karsima geliyor hic bisey olmamis gibi, onizlemeye basiyorum yine ayni sekilde oluyor. Hayat memat meselesi yardimci olursaniz sevinirim :)

Edit: Karsilasilan Problemler diye bir bolum varmis, daha yeni gordum. Yanlis yere acmisim konuyu. Kusuruma bakmayin.
QuendarthQuendarth
Mod
Gitmiştir bence mesaj. Hatta defalarca denediğin için bir sürü mesaj göndermişsindir belki de adama.
Zaten gitmediyse bile şimdi haberi olmuştur :).
Leader
Üye
Bana ÖM geldi, cevap attım demin. Yani bir problem yok.
QuendarthQuendarth
Mod
Firefox değil mi o zaten? Sadece tema değişik gibi geldi bana.
SYSCLEANER
Mod
Captain black adlı üye atılmıştı sanırım forumdan onu bir kontrol et istersen olamyan bir üyeye mesaj atmıyor olabilirsin.
fstx
Üye
Gondere bastigimda ayni sayfa tekrar geliyor, mesajin iletildigine dair hic bir mesaj gelmiyor. Giden kutusunda hic bir sey olmuyor. Onizlemeye bastigimda ise onizleme cikmiyor yine ayni sayfa geliyor.

Browser Firefox 3.1b2

http://www.oyungezer.com.tr/smf/index.php?action=profile;u=6135 Bu linkteki profilde uyenin var oldugunu goruyoruz (banlama durumu hakkinda bir bilgim yok).
Misafir
Kullandığın Firefox eklentileriyle ilgili bir sorun da olabilir fstx. Özellikle bilumum script engelleyen eklentileri etkisiz hale getirip yeniden deneyebilirsin. Ama istersen öncelikle bana da bir özel mesaj göndermeyi dene, sorunun Captain Black'ten kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin olalım. (:

Düzenleme: Evet bana da ulaştı mesajın fstx. (:
fstx
Üye
Evet size yollaniyor "Captain Black"te imis sorun. Ama hic bir uyari vermiyor olmasi bir bugdur bence.

Tum cevap yazan arkadaslar, ilginiz icinde tesekkurler.
buzbeybuzbey
Üye
Ben bir türlü moderatörlere mesaj atamadım nasıl atacağım şöyle etraflıca gösterebilir misiniz? Epey kalın kafalıyım da daha mesaj yollama ekranına bile ulaşamıyorum. Ayrıca kendimi neden moderatöre şikayet edemiyorum?
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Beni şikayet edip derdini anlatabilirsin sanırım ;)
Misafir
Sol üst taraf, "Ana Sayfa"nın altında "Özel Mesajlarım" / Yeni Mesaj / "Kime" bölümüne, istediğin mod'un nicki, gerisini anlarsın zaten.
discussioncontroller