Starcraft II - Wings of Liberty
fenomen
Üye
Arkadaşlar starcraft II nin ne zaman çıkacağı hakkında bi fikri olan varmı?Artık bekleye bekleye bi hal oldum bari ne zaman çıkacağını öğreniyimde düşünmekten kurtuluyum. ;DYardım ederseniz sevinirim
creiGncreiGn
Üye
2009 diyor Blizzard da, başı mı sonu mu net değil :) 2 çeyrek falan olur diye umuyorum en geç.. Zaten oyunu 3'e bölüp çıkaracaklar sinir oldum :saçbaş: Terran, Zerg ve Protos campaignlerinin olduğu packler birer yıl arayla çıkacak. Tek avantajı tek bir oyunda toplanmasına göre çok daha uzun senaryolar olacak hepsinde. Of be Blizzard :yarıl:
fenomen
Üye
Walla yaktı haa oyunun eski hali daha iyiydi,bence hem daha zorlu ve daha zevkli oluyodu cvbın için teşekkürler kardeşim. ;D
wincih
Üye
Valla ilk starcraft ı yakalayamazsa ki bu mantıkla çok zor.... Pek bir şey yapamaz blizzard kanımca....
fenomen
Üye
Ewt aynen öyle olcak ama ben bi starcraft hastası olarak gendede alıp nediycem.
Misafir
Arkadaşlar ben hiç starcraft oynamadım sizce StarcraftII yi bekliyim mi yoksa birinci oyunu da oynayıyım mı???
CoraxCorax
Üye
Oyna
oyunsever94
Üye
yanlız benzer birimler var halada oyun baya bi deismis gibi
Kaelin
Üye
Blizzard'ın işi zor. Aynı yıl içersinde iki tane inanılmaz güzel oyun çıkaracaklar. Starcraft 2'nin 2010'a sarkma ihtimali var bence çok az. Öyle olmasa bile 2009'un sonlarına doğru çıkar ancak. Çünkü gördüğüme göre Diablo 3'e öncelik veriyorlar.

Ayrıca her campaign'e ayrı oyun çıkartmak ne kadar samimi bir yoldur, tartışılır. Tamam Blizzard bu ama yine de insanın midesi bulanıyor.
Tabi midemiz bulansa da Blizzard'dan babamız çıksa yiyiyoruz, o ayrı.
Sislerin_Vampiri
Üye
Ben sanki 2010'da çıkacak diye duymuştum zaten.Ve bence ilki kadar çabuk bağımlılık yapan ve kolay öğrenilebilinir bir oyun olmayacak.Ancak bu yinede bu oyunun kötü olacağı anlamına gelmesin.Blizzard oyuncunun ruhundan anlayan ve onlara istediklerini verebilen az sayıdaki firmadan biridir.(Kapanmasaydı birde Interplay vardı benim için.)
fenomen
Üye
Blizzard starcraftII yi 2009 un son aylarına doğru çıkartır büyük ihtimal çünkü aralığın 31 inde diablo 3 çıkacak ikisinide sabırsızlıkla bekliyorum...
discussioncontroller