Starcraft II - Wings of Liberty
Gabriel Angelos
Üye
Silver :p
sonâdorsonâdor
Üye
Hazır arayüz değişmişken, [OGZ] tagı ile oynamak isteyenler beni eklesin, klana alayım.

ID: Sonâdor
Kod: 728
DarkorDarkor
Üye
Aylar sonra oyunu açayım dedim bir baktım oyunun boyutunu 14 GB'a fırlatan bir patch. Yüklendikten sonra yeni bir oyuna girmiş gibi oldum, baya güzel yapmışlar. Expensionı sırf storysi için alıyorum, belki 1 ay da AI'a karşı oynarım, MP çok korkutuyor arkadaş. 5.dakikada heryerden geliyorlar vizeye çalışır gibi strateji çalışan insanlar oldukça oynanmaz, ya da iyi bir partner lazım.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Alacam alacam diyorum, hala alamadım. 50TL olduğu bir zamanı kollayıp alsam mı, yoksa HoS'un çıkıp indirime girmesini felan mı beklesem :/
MaraudeRMaraudeR
Üye
Kutu olmasını önemsemiyorsan dijital sürümünü 20 Euro'ya satıyor Blizzard HotS çıkana kadar:
http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=221004077
ImplexibleImplexible
Üye
Collector's Edition sürümü ne zaman Türkiye'de satışa sunulur merak ediyorum.
Şurda az bir süre kaldı.
MonthiusMonthius
Üye
Heart of the Swarm gelmeden "Ne olup ne bitmiş, neymiş bu StarCraft evreninin olayı?!" diyorsanız bir göz atın derim. :P Elimden geldiğince hızlı bir şekilde güncelleyip bütün tarihçeyi eklemeyi planlıyorum yazıya:

http://fragtist.com/makale.aspx?m=346&pb=1

Beğenenler: Seifer Almasy

yeko
Üye
HoTS'un CE surumu oyunun satışa cıkacagı gun internet uzerinden (ve de magazalar uzerinden dr, saturn gibi) satısa cıkacakmıs.

Yani gece satısı yokmus! Icinizden gecenlere aynen katılıyorum :)

Collector's Edition sürümü ne zaman Türkiye'de satışa sunulur merak ediyorum.
Şurda az bir süre kaldı.

DarkorDarkor
Üye

Alacam alacam diyorum, hala alamadım. 50TL olduğu bir zamanı kollayıp alsam mı, yoksa HoS'un çıkıp indirime girmesini felan mı beklesem :/

battlenet store'da £16,99 görünüyor, bu da 45 TL falan yapar. 13 11 marta kadar ama.
MaraudeRMaraudeR
Üye
HotS'un içinden çıkan WoL guest pass:
EE7NJV-ZG4R-WY722B-GMEZ-X49XFG
Hala denememiş olan varsa buyursun :D
www.starcraft2.com/guest
discussioncontroller