Starcraft II - Wings of Liberty
Mr_AceMr_Ace
Üye
Starbow için sc2ye arada bakar oldum resmen.
MaraudeRMaraudeR
Üye
TotalBiscuit, Arcade'in bedava olması şerefine, bazı SC2 haritalarını tanıtan bir video hazırlamış:

Blizzard da bazı haritalar için benzerini yapmıştı:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLN2ZW0DrP0BnSP6LNH4kxED3_MJ9PfZsx
Artık hepiciği beleş!

Beğenenler: Seifer Almasy, Astus

Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
aramak gerekiyormuş tamam.
AstusAstus
Üye
Blizzard>>>>diğer oyun firmaları

vallahi sırf arcade mod için 50tl gözden çıkarıp alacaktım sc2 (sp için bir de tabii, mp'de zerre iş yapabileceğimi sanmıyorum). şindi hepiciğini oynayabilirim. ammavelakin, oyun takılıyor ya menülerde. öyle böyle değil hem de. nedendir acaba?
Üye
campaing i bitirdim.wol gerçekten çok iyi olmuş.hots da kendimi o atmosfere bir türlü kaptıramadım.sanırım konuşulacak kişilerin azlığından olabilir.şu rus dışında diğerlerinin bir esprisi yoktu.
hikayeye dönersek
Spoiler:
sc evreninde epey az karakter var.ilk oyunun hikayeye pek bakmadım ama wikiden gördüğüm kadarıyla 10 kişi etrafına sıkışmış bir hikayesi var.aslında çok daha farklı karakterler eklenme potansiyeli var ama raynor-kerrigan-mengsk 3 lüsünden başka bir detaya pek girmemişler nedense.
AstusAstus
Üye
campaign'in tamamını oynayabiliyor muyuz starter edition'da?
Üye
yok. 4 bölümmüş sanırım.
şu starcraft 1 in remake ini kurupta rahatlıkla oynayabilen var mı sc2 de? nette anlatıldığı gibi yaptım hatta video da izledim bende çalışmıyor.mesela adam direk oyunu açabiliyor map ve mod işlerini hallettikten sonra.bende ise terran00t yi açmaya çalışınca blizzard updater çıkıyor oyuna girmek için ve orada kalıyor.var mı bunun bir çözümü_? bahsettiğim video şu.

MaraudeRMaraudeR
Üye
Mod şu galiba:
http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=303166
Burada biraz daha fazla bilgi var. HotS versiyonu çıkmamış sanırım, belki o yüzden sorun oluyor olabilir.
Üye
bu starcraft remake in görevlerinin arasında ara sahne var mı orjinalinde?
MaraudeRMaraudeR
Üye
discussioncontroller